Вс, 26 сентября 2021, 22:32
просмотров: 1228 коментариев: 2 

Віктор Скрипник: Колоритна перемога над принциповим суперником

Віктор Скрипник: Колоритна перемога над принциповим суперником

— Звичайно, коли суперник знаходиться вище за тебе у турнірній таблиці, то це не те щоб навіть дратує, а скоріше більш мотивує, адже кожна команда ставить власні завдання. Ми до цього двічі поспіль були бронзовими призерами, а старт у нас якийсь неправильний вийшов, або можна сказати просто слабкий, і звісно, що у таких принципових матчах боротьба йде за шість очок. Дуже важливо було зіграти правильно в багатьох компонентах гри, і особливо якісно при стандартах, адже «Дніпро-1» саме цим і славиться. Але ми дивимося у першу чергу і на власну гру, а сюди ми приїхали за перемогою. Звичайно, що перший гол у матчі вселив у нас надію на позитивний результат, оскільки у нас було дуже багато матчів, коли ми першими пропускали, після чого героїчно починали усе це долати. Але сьогодні все для нас склалося добре.

 

Коментувати червону картку? Я за два роки тут багато чого надивився… Ми задоволені таким рішенням арбітра і взагалі, як все пройшло: і підсумковим рахунком, і дуже важливо, що ми у захисті зіграли на нуль, оскільки зуміли стримати хороших нападників.

 

Усі знають наш графік. До нас вже у четвер приїжджає хороша і сильна команда, так що зараз ніякого відпочинку немає. Так що дуже радіємо цій колоритній перемозі над принциповим суперником. Вважаю, що вона додасть нам впевненості, і по турнірній таблиці ми зробили великий крок вперед.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

2 комментария
 • Жоня
  Пн, 27 сентября 2021, 13:48
  Норвежский Буде-Глимт лучше бы так обыграл. У слабаков и СК умеет выигрывать))
  рейтинг: +3
 • Twisted
  Пн, 27 сентября 2021, 14:00
  «Принципових суперників»? Давно ми стали для них такими?
  Хтось там мріє про цього супчика у нас, а я не хочу бачити цю перелякану плаксиву мордочку ніколи в нашій команді. Так само, як і цих запроданців Назарину, Луньова та кочергіна. Ні від кого нема таких неприємних вражень за всю історію, як від цих трьох пацюків.
  рейтинг: +3