Вс, 6 ноября 2022, 23:03
просмотров: 1492 коментариев: 1 

Володимир Шаран: 65 хвилин грали непогано

Володимир Шаран: 65 хвилин грали непогано

– Ми розуміли, проти кого граємо. Команда дійсно заслуговує займати перше місце у чемпіонаті за грою, організацією, футболістами. Але вважаю, що 65 хвилин ми грали досить непогано та організовано. Так, у суперника були моменти, але ми теж в деяких епізодах могли відкривати рахунок. В цілому, я задоволений, але прикрі помилки… Вони й будуть, через брак майстерності. Наприклад, коли могли другий м’яч забити. Але це молоді пацани. Я вдячний нашим хлопцям, що вони грають, як можуть. Багатьох раніше взагалі не було у Прем’єр-лізі. Будемо рухатися далі та сподіватись, що будемо набирати очки з командами однакового з нами рівня.

 

– Психологічно така поразка є важкою для молодих хлопців?

 

– Важка, звичайно. Для старших хлопців теж. Вони зараз пригнічені у роздягальні. Кажуть, що не треба було бігти в атаку. Ну а як не бігти у контратаку. Ми повинні були краще використовувати свої контратаки. А так, команда Дніпро-1 – дійсно хороша команда.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

1 комментарий
  • AnderUman
    Пн, 7 ноября 2022, 06:29
    Отдать должное Шарану и его команде: в отличии от матчей с теми же Рухом и Ингульцом, его ребята по крайней мере пытались играть в футбол и не отрывали ноги нашим футболистам.
    рейтинг: +8