– Перше враження є дуже добрим, – відзначив бразилець. – Одразу помітно, що тут дуже амбіційний проєкт. Знаю, що «Дніпро-1» добре виступає у європейських турнірах, є лідером чемпіонату і має перспективу зіграти у Лізі чемпіонів.

 

– Розкажи, будь ласка, про свою попередню кар’єру.

 

– Почав у Ріу Бранку, потім перейшов до Байї, грав у Наутіко та Пайсанду. За «Куябу» виступав у бразильській Серії Б, а в Серії А – за «Атлетико Гояненсе». І ось, зараз я тут.

 

– У «Атлетико» ти грав під керівництвом знаменитого Жоржиньйо, який був гравцем твого амплуа. Чому навчився у чемпіона світу?

 

– (помітно пожвавившись) Так, це дійсно була добра школа та безцінний досвід. Ми багато спілкувалися. Жоржиньйо завжди акцентував увагу на тому, щоб я більше грав на атаку.

 

– У Бразилії багато класних латералей. Хто були твоїми кумирами?

 

– Кафу та Дані Алвес. Вони обидва були чемпіонами світу, грали за великі клуби.

 

– Що ти знаєш про війну в Україні? Чи не було побоювань перед підписанням контракту?

 

– Так, я знаю, що на вашу країну напали та вона веде війну. У цьому аспекті рішення не було легким, але після розмов з агентом та представниками клубу я погодився. Я готовий грати в Україні.

 

– Що люди у Бразилії кажуть про війну?

 

– Якщо у декількох словах: росія є цілком винною у тому, що відбувається, і у ваших людей немає іншого виходу, окрім як боротися.

 

 

scdnipro1.com.ua