Передматчева пресконференція головного тренера празької «Славії» Їндржика Трпішовські.

– Якуб Громада придбав для своїх друзів та родичів  40 квитків. Чи вийде він завтра у стартовому складі? 

– Він заплатив багато за ці квитки, але це не гарантує йому місце у стартовому складі (посміхається), Хоча він знаходиться у дуже гарній формі і збори це підтвердили. До речі, коли ще «Дніпро» грав з «Панатінаїкосом» у Кошицях він мені доповів, що Кошице – його рідне місце, і якщо ми будемо грати із дніпрянами, то зіграємо саме у там. Почекаємо до завтра, коли вже буде відомий стартовий склад.

– Чи зможуть повернутися до складу ті гравці, які були до цього травмовані?

– Ще буде тренування, але що стосується Ондржея Лінгра, то він перед матчем із «Банніком» був готовий на 25-30 відсотків і цього не було достатньо для того, щоб він зіграв. З нашим фізіотерапевтом ми порадились і вирішили, що не зможемо його використати у завтрашньому матчі. Це дуже прикро для нас.

– Як ви оцінюєте шанси на прохід у наступний раунд?

– Після першої гри, яка закінчилася з рахунком 3:0 на нашу користь, у нас є певна перевага і ми знаходимося у більш вигідній позиції. Але ми поважаємо суперника і ми хочемо цю перевагу зберегти  і покращити. Завтра у нас буде такий же настрій, як і на першу гру, незважаючи на перевагу у рахунку. Хочу зазначити, що «Дніпро-1» – це чудова команда, в якій багато сильних індивідуально гравців. Завтра вони будуть грати при домашній атмосфері і подивимося, як це буде. Наша ціль  – пройти як можна далі і забезпечити собі місце у груповому раунді Ліги Європи.

– Що можете сказати про зміни в «Дніпрі-1» і чого від них чекати?

– «Дніпро-1» – це сильна команда, і вони прагнуть довести те, що перша гра була помилковою, і планують помститися за цей прикрий для них результат. Вони зробили розбір матчу, можливо випустять інших гравців у стартовому складі, і треба зазначити, що у них сильній підбір виконавців. «Дніпро-1» до цього на рівних грав з «Панатінаїкосом», який напередодні переміг «Марсель», і це ще раз доводить якість команди. Ми з ними теж зіграли, і уявляємо, що може представляти з себе наш суперник. Завтра для нас головне зберегти той гандикап, що у нас є Можливо, ми перебудуємося під більш захисний варіант гри, щоб зберегти результат.

– Відомо, що фани «Кошице» є друзями з фанами «Спарти», яка є принциповим суперником для фанів «Славії». Яку ви чекаєте реакцію від них?

– Нас вчора вже зустріли кошицькі фанати біля нашого готелю. Дуже багато людей там зібралося. Сподіваюся на підтримку кошицьких фанатів, а те, що вони дружать із «Спартою» не зіпсує ту підтримку, котру ми можемо отримати.

Передматчева пресконференція гравця празької «Славії» Якуба Громади:

– Що для вас особисто значить грати цей матч у Кошицях?

– По-перше, це моє рідне місто і тут мешкають усі мої друзі. Більше того, моя дружина з Кошиців і її рідні також мешкають тут. Радий повернутися до рідного міста, і що саме тут проводять цю гру. Настрій бойовий. І для мене щось особливе зіграти цей матч саме у Кошицях. Звісно, що я хочу мешкати у Кошицях після завершення ігрової кар’єри, і коли у мене є нагода відпочити, то я завжди їду сюди.

– Відомо, що усі квитки розпродані. Чи прийдуть ваші знайомі і рідні на цей матч?

– Так, мої близькі будуть. Квитки вже розібрали, але дякуючи Богові, мені вдалося їх взяти. Мої родичі мають  змогу подивитися на мою гру.

– Можете згадати коли в останнє грали у Кошицях, і як вам новий стадіон?

– Знову зазначу, що дуже щасливий повернутися у своє рідне місто Кошице, і провести тут матч. Також радію, що стадіон тут відбудовується і невдовзі з’явиться трибуна за воротами, в стадіон стане ще краще. Радий, що ФК «Кошице» повернувся до прем’єр-ліги Словаччини. А стосовно моєї останньої гри за місцеву команду, то за дорослих я не грав, адже у 13 років переїхав до Михайлівців і там вже будував свою ігрову кар’єру.

– Чи знаєте ви завтрашній стартовий склад?

– Ніхто його не знає. Про це ми дізнаємося тільки перед початком матчу. Але я був би дуже радий тут зіграти і вийти в стартовому складі.