— Артеме, як вам сьогодні гра і загалом результат?

 

— Ми задоволені результатом, тому що «Олександрія» — це наш прямий конкурент, а ми ще не обігравали у цьому чемпіонаті сусідів по турнірній таблиці. Сьогодні, нарешті, зуміли перемогти конкурента, виконавши настанову тренера. Так що усі задоволені, заробили три очки і йдемо далі.

 

— На початку матчу у вас були моменти, але їх не вдалося реалізувати, а вже потім був гол з пенальті. Цей забитий м’яч вам особисто додав впевненості?

 

— Так, багато зайвих дотиків до цього робив, але після забитого голу відчув впевненість і вже за хвилину забив ще раз. Ми проводимо роботу над помилками, будемо забивати більше.

 

— Вас сьогодні дуже щільно опікали: і за футболку хапали, і постійно тримали. Наскільки важко у таких умовах грати і забивати?

 

— Ну, я до такого силового футболу вже звик. Так, на мене зараз увага від захисників більш акцентована, але нічого страшного, треба знаходити зони і свої моменти, а вони є у мене у кожному матчі. Головне тут ще попрацювати над реалізацією.

 

— Завдяки цьому дублю ви вийшли у лідери у списку снайперів в УПЛ. Наскільки для вас це важливо?

 

— У список снайперів не дивлюся, але для нападника голи дуже важливі, у першу чергу для впевненості. Головне, що команда перемагає, а я приношу їй користь своїми голами.

 

 

scdnipro1.com.ua