Пн, 20 июля 2020, 14:48
просмотров: 1780 коментариев: 4 

Береза: Буду задоволеній на сто відсотків, коли вийдемо до Ліги Европи

Береза: Буду задоволеній на сто відсотків, коли вийдемо до Ліги Европи

— Юрій Миколайович, третій рік поспіль команда виборює трофей: були першими у Другій Лізі, вибороли перше місце у Першій лізі, і ось тепер отримали Кубок Престижу в УПЛ. Як ставитеся до цього трофею?

 

— Ми вже казали, що у нас є завдання першого ешелону, а потім другого і третього. На сьогоднішній день ми потихеньку підійшли до третього ешелону. Я не скажу, що у нас був простий сезон в УПЛ. Команда сильно оновилася, мало хто залишився з тих, хто починав із нами у Другій лізі – можна порівняти із тим складом, який грав у першій грі в Кубку країни проти «Буковини» три роки тому на «Дніпро-Арені». Навіть філософськи усе це складно уявити, як ми пройшли ці метаморфози з командою, але пройшли досить впевнено. Звичайно, зараз хотілося б говорити про те, як ми фінішували у першій шістці і завоювали пряму путівку у єврокубки, але я задоволений діями команди. Проте буду задоволений на сто відсотків, коли хлопці пройдуть стикові матчі за путівку до Ліги Європи. Це основне на сьогоднішній день.

 

— Що казали команді після гри у роздягальні?

 

— Хочу сказати, що мабуть у кожного гравця в кар’єрі була якась важлива гра. Через це проходили усі великі футболісти. І я вважаю, що в нашому колективі зібрані великі у майбутньому футболісти. Тому їм дуже важливо знайти мотивацію і пройти цей відбір до Ліги Європи. Це важливо у моральному плані для їх дорослішання. Тому після гри у роздягальні я попросив їх віднестися до цього дуже серйозно.

 

— Ви пообіцяли хлопцям банкет?

 

— Він у нас буде у будь-якому разі, проте хочеться додатково відсвяткувати, окрім Кубку Престижу, хоча і це дуже приємно, і перемогу в боротьбі за місце у єврокубку. Хотілося б що наша молода команда у перший же рік в УПЛ завоювала цю бажану путівку до Ліги Європи.

 

4 комментария
 • Limonad/ Андрей Днепровский
  Пн, 20 июля 2020, 15:11
  Под другим углом, СК Днепр-Ворскла //youtu.be/kNycQtkaUXU
  рейтинг: +8
 • Alter Vlad-1
  Пн, 20 июля 2020, 19:51
  Чтобы выйти действительно на Лигу Европы нужно пройти 4 этапа отбора — это 8 игр! А сейчас «Дн-1» лишь на пороге этого «длинного коридора» к группе ЛЕ! Все сложности — впереди, рано восторгаться!
  рейтинг: +2
 • stanislavskor
  Вт, 21 июля 2020, 00:33
  … в этом сезоне 5 игр (2-й, 3-й квал. раунд, а также play-off — по одной игре), но так еще сложнее (имхо)…
  рейтинг: +2
 • Михалыч79
  Вт, 21 июля 2020, 07:32
  Дуже прикро що ми чуємо почесного лише тоді, коли в команді є перемоги
  рейтинг: +1