Вт, 20 апреля 2021, 21:02
просмотров: 2659 коментариев: 12 

Чуже: Дуже задоволений грати за СК Дніпро-1

Чуже: Дуже задоволений грати за СК Дніпро-1

— Я справді щасливий і задоволений, тому що я чудово розпочав роботу в новому клубі. Я забив п’ять голів, три з них головою, і я справді не пам’ятаю, коли раніше забивав їх так (ха-ха). У нас є ще чотири тури, тому я зроблю все можливе, щоб продовжити і в цих матчах», — сказав Маріо Цуже задоволеним голосом з центральної України.

 

— Маріо, до завершення чемпіонату України ще чотири тури. Ви залишаєтесь в Україні чи…?

 

— Я насправді ще не знаю. Я тут в оренді до 1 червня, після чого знову стану гравцем загребського «Динамо». Але далі про якесь майбутнє ще не думав. Коли сезон закінчиться, я побачуся з моїми менеджерами, і ми вирішимо, що буде найкращим для мене та мого розвитку. Звичайно, спілкуватимуся і з людьми в «Динамо». У першу чергу, я хочу грати, тому що це найголовніше для такого молодого гравця, як я, задля того, щоб мати хороше майбутнє футболіста.

 

— Тож, раз ти пішов у «Дніпро-1», можливо, було б непогано і залишитися в ньому?

 

— Це моя перша закордонна поїздка. Я прибув на запрошення тренера Ігоря Йовічевіча, з яким раніше працював у «Динамо». Ми знайомі давно, але найголовніше для мене те, що він мені довірився. Зараз це виявилося чудовим рішенням для розвитку моєї кар’єри, і я повинен сказати, що дуже задоволений цим переходом. Тому і не виключаю можливості залишитися у «Дніпрі-1» і надалі.

 

— Можливо, ви зараз перевершуєте двох гравців збірної Хорватії Ніколу Калініча та Івана Стрініча, які раніше виступали за старий «Дніпро»?

 

— Коли я прийшов у новий клуб, то у Дніпрі мені одразу нагадали про цих футболістів. Вони, очевидно, залишили тут глибокий слід, особливо Нікола Калініч. А чи можу я перевершити його? (посміхається). Мабуть, слід залишитися тут заради цього, але ми ще це не вирішили.

 

— Перед тим, як виїхати до Дніпра, ти був в оренді в «Істрі», забивав голи, і зараз ця команда вийшла у фінал Кубка Хорватії. Можливо, ти міг залишитися довше в Пулі?

 

— Що стосується гри в «Істрі», то для мене це був справді приємний період. Я знаю багатьох хлопців, вони дуже хороша команда, і я радий їхньому успіху. Вони заслуговують цього фіналу, і нехай їм там пощастить.

 

— Ви були в оренді в «Локомотиві» цього сезону, але також виступали за «Динамо»…

 

— Саме так. Але я насправді не грав у той період, тому було вирішено, що мені краще поїхати кудись ще, у нову оренду. І ось у лютому я прибув до України до тренера Йовічевіча. І це мені окупилося.

 

— Поки ви були в «Динамо», то відчули солодкість гри в Лізі Європи, де виступали проти московського ЦСКА. Решта ваших товаришів по команді зробила чудову роботу того європейського сезону, пройшовши вже досить далеко в цьому турнірі. Ви шкодуєте, що не залишились у «Динамо», щоб відчути цю радість?

 

— «Динамо» — це дійсно сильна команда, в якій багато хороших та якісних футболістів, і де молодим гравцям дуже важко боротися за місце і хвилини на полі. І як я вже сказав, я думаю, що безперервність виступу важливіша для молодого гравця. Звичайно, мені шкода, що я не був у команді, а тільки з боку бачу цю ейфорію та святкування. Але я вважаю, що для моєї кар’єри краще переїхати до Дніпра і грати щотижня.

 

— Цієї осені ви виступали за молодіжну хорватську збірну U-21, яка пройшла групу на Євро в Словенії цієї весни та вийшла у чвертьфінал. Хоча ви на підйомі з лютого, вас не було в списку Ігоря Бішчана?

 

— Я був частиною цієї команди з самого початку кваліфікації, але мене не було там в останній кваліфікації та на Євро. Я деякий час не грав, тому мені зрозуміло, чому тренер Бішчан не зателефонував. Тепер у мене знову безперервність матчів, тому ми побачимо, що буде.

 

— 31 травня відбудеться поєдинок з Іспанією…

 

— (ха-ха) Я знаю, дуже добре. Побачимо.

 

 

scdnipro1.com.ua за матеріалами tportal.hr

 

 

12 комментариев
 • Dnieper
  Ср, 21 апреля 2021, 08:08
  Хороший знак желание футболиста играть за клуб. Значит договорятся о трансфере!)
  рейтинг: +3
 • Tрёхногий
  Ср, 21 апреля 2021, 11:59
  А мне наоборот показалось, что никаких симпатий к клубу у него нет, и если будет возможность пойти на повышение транзитом через Днепр — он сразу же будет топить за этот вариант
  рейтинг: +5
 • AlexDnepr
  Ср, 21 апреля 2021, 16:05
  А почему должно быть иначе?
  рейтинг: 0
 • Tрёхногий
  Чт, 22 апреля 2021, 01:56
  А я и не говорю что должно быть иначе. Просто предыдущий оратор как мне показалось углядел в интервью совсем другое настроение
  рейтинг: +1
 • Лил Памп
  Ср, 21 апреля 2021, 18:43
  Он — нанятый работник клуба на зарплате по факту, хорошо исполняющий свою работу, личных симпатий он ни к кому черпать не обязан. Когда Чуже хорошо играет хорошо — приятно нам, будет так продолжать — продадут и пойдёт на повышение на ещё более классную зарплату.
  рейтинг: 0
 • Матвеус
  Чт, 22 апреля 2021, 12:21
  Поэтому и нужно его выкупить сейчас за копейки, чтобы потом перепродать во много раз дороже.
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Чт, 22 апреля 2021, 21:12
  Лям это не копейки.Кто в УПЛ покупал хорвата за лям?
  рейтинг: -2
 • Матвеус
  Пт, 23 апреля 2021, 14:37
  Ну да, мы привыкли слышать сумму в 500 000 при любой покупке в СК, теперь лям за действительно крутого футболиста для нас — настоящая проблема. Впрочем, бюджет клуба видимо действительно не настолько прочный, чтобы при покупке доходить до отметки в миллион. Но Чуже реально стОит этого ляма. Доказал это своей продуктивностью, креативностью и реализацией в последних играх. А вот перепродать можно уже намного больше, чем 1 лям. Если есть возможность, нужно инвестировать сейчас, чтобы потом реально быть в финансовом выигрыше, имхо
  рейтинг: +2
 • Анатолий Викторович
  Пт, 23 апреля 2021, 15:23
  Я не говорю что Чуже не стоит 1 000 000.Я говорю что 1 000 000 это не копейки.Это очень приличные деньги за любого игрока.Это своего рода метка.
  рейтинг: -1
 • Матвеус
  Пт, 23 апреля 2021, 20:24
  Ну да, так и есть, не спорю + Даст Бог, когда нибудь (надеюсь, в ближайшем будущем), вырулим на тот уровень, когда покупали за пять лямов условного Калинина, и даже испариной не покрывались ;)
  рейтинг: -1
 • Матвеус
  Пт, 23 апреля 2021, 20:24
  Калинича)
  рейтинг: -1
 • Great Command
  Ср, 21 апреля 2021, 22:41
  Выбор есть всегда… Либо идёт на повышение и хорошая зарплата на лавке, либо постоянная игровая практика и доверие тренера.
  Ему выбирать…
  P.S. Вспомните как многие здесь возмущались почему Йови упорно из игры в игру ставит Чуже в основу… А когда парень показал и дал результат, то давайте договариваться о трансфере… Время покажет, что выберет Марио…
  рейтинг: +4