Вт, 14 марта 2023, 13:32
просмотров: 3574 коментариев: 87 

Емоційна пустеля

Емоційна пустеля

В болотному трясовинні безбарвного матчу Дніпро-1 програв конкуренту за призові місця; результат вирішила одна помилка від Хайнера. У команди було більше тайму, щоб виправити становище, але за такої гри вона могла хіба пропустити вдруге.

 

Головні події матчу

0 хвилина. Через проблеми з набором форми у Амаша лівим захисником вийшов Каплієнко. У воротах дебютував Рибак - ймовірно, Валеф був покараний за помилки у матчі проти Олександрії. Бланко витіснив з позиції центрхава Рубчинського, який поки теж далекий від оптимальних кондицій. Сарапій пропускав гру через дискваліфікацію, тож місце центрального захисника поруч зі Сватком зайняв Адамюк. Довбик, незважаючи на проблеми зі здоров'ям, вийшов у стартовому складі.

 

12 хвилина. Команди обмінюються першими ударами з-за меж штрафного. У Динамо Кабаєв влучає в захисника, і рикошет гасить силу удару, а у Дніпра-1 Пеглоу відправляє м'яч низом прямо до рук Нещерету. Гра проходить в низькому темпі, рясніє порушеннями правил - ще й Кривушкін свистить за першої-ліпшої нагоди. Обережна гра з обох боків, насамперед з боку Динамо: кияни віддали м'яч Дніпру-1 та зустрічають суперника здебільшого пасивним середнім блоком з поодинокими спалахами пресинг-дій. Дніпро-1 намагається скористатись простором і швидко долати середню третину поля. Ось і цю атаку з ударом розпочав Сваток, але не довгим пасом, а середнім, відданий він був на Довбика низом, глибоко з чужої половини поля. Динамо не поспішало пресингувати капітана дніпрян, маючи низьке розташування на полі після стандарту: з форвардом на сороковому метрі.

 

19 хвилина. Хвилини підвищеної активності від Динамо - кілька стандартів подали кияни, але жодної загрози воротам Рибака не створили. Сам Рибак невпевнено зіграв на одному з навісів, начебто зробив крок вперед на вихід, але далі не пішов. Як це часто бувало і з Валефом, потенційно голкіперський верховий м'яч головою зіграв Хайнер. Гуцуляк отримує ушкодження задньої поверхні стегна і поступається місцем на полі Підлепенцю. Олексій продовжує страждати від численних травм.

 

20 хвилина. Непоганий підхід до чужих воріт у виконанні Дніпра-1. Провідну роль в цій атаці зіграв Пеглоу. Отримавши пас від Адамюка, він одним рухом розвернув суперника і вирвався на оперативний простір. Це дозволило команді провести атаку лівим флангом, звідки той-таки Пеглоу віддав пас в штрафний на Підлепенця, але той згаяв забагато часу і заплутався в ногах захисників Динамо, так і не завдавши удару.

 

21 хвилина. Хайнер (!) віддає поперечну передачу на Бабенка (!) в центрі поля. Той не очікує такої передачі, а до м'яча рветься Буяльський. Руслан грає в м'яч, Буяльський симулює і випрошує для Бабенка попередження. А тим часом в напрямку чужих воріт відносно вільним стояв Довбик, можна було зіграти на нього, замість того щоб підставляти партнера, коли з-за його спини вже вибігає суперник.

 

22 хвилина. Найкращий момент Дніпра-1 в матчі. Попов привозить неприємності своїй команді недолугим пасом, Каплієнко грає вперед в один дотик, а Пеглоу виконує витончену передачу п'ятою на Довбика, відрізаючи одразу двох суперників. Артем наближається до штрафного і точно віддає в центр на Піхальонка, а Піха... не влучає по м'ячу :(

 

23 хвилина. Пеглоу розганяє ще одну атаку Дніпра-1 - дуже вдало виходить у бразильця ловити суперників на зустрічному русі. Дніпряни знову мають оперативний простір в центрі поля завдяки одній вдалій дії Пеглоу, але Піхальонок не зміг запустити в прорив Довбика - передачу врозріз перехоплює захисник.


34 хвилина. Малюнок гри не змінюється, Дніпро-1 більше грає з м'ячем та шукає шляхи до воріт суперника. Непогана комбінація вдається команді після перехоплення Підлепенця на чужій половині. Хайнера вивели під навісну подачу, Пеглоу отримав м'яч у напівколі, і замість гарячкової спроби удару, яка б майже напевно не пройшла, віддав тонкий пас всередину штрафного. Але Підлепенець знову там заплутався і не зміг довести епізод до удару.

 

41 хвилина. Гол. Каплієнко вкинув м'яч із аута на Піхальонка, той в один дотик відкинув назад на Сватка, але як для такого технічного гравця зробив це невдало: м'яч стрибав по газону замість того, щоб котитись. Через це Сваток, на якого почав чинити тиск суперник, не зміг зіграти в один дотик, йому довелось розвернутись лицем до своїх воріт і зіграти на Рибака. І знову цей пас був невдалим - м'яч котився занадто слабко. Тим не менш, Рибак впевнено розібрався в ситуації, і під пресингом Ваната точно зіграв на Хайнера. Динамо несподівано увімкнулось в командний пресинг, чого в першому таймі за ними майже не спостерігалось: підтисли на фланзі Підлепенця, і загалом в зоні м'яча опинилось п'ятеро киян. Сваток відскочив з центральної зони у кут поля, суперник за ним не пішов, і Хайнер мав би зіграти туди - під дальній винос. Але бразилець повторив ситуацію з підставою для Бабенка як в моменті з його попередженням, тільки пас цього разу був ще більш неточним. Буяльський перехопив м'яч на лінії штрафного, приборкав його вже всередині і завдав точного удару в дальній кут. Серія з кількох маленьких помилок та однієї великої призвела до того, що Динамо відкрило рахунок всупереч логіці гри і абсолютно на рівному місці - нічого не віщувало небезпеки воротам Рибака, а Динамо за тайм не спромоглося створити бодай напівмоменту.

 

Перерва

В цілому за грою тайм можна записати в актив Дніпру-1. Динамо свідомо віддало м'яч та територію супернику, і дніпряни як могли намагались скористатись ними. Створити вдалося не так багато, але порівняно з киянами доробок був доволі суттєвим. Та все ж таки команді не вистачало інтенсивності гри та швидкості в атаці, якось наче флегматично дніпряни грали одну з найбільш важливих ігор чемпіонату. Бракувало і потужності в центрі поля, більш впевненої гри на підборах. До того ж все зіпсував гол, після нього стало очевидно, що на другий тайм Динамо так само запакується на своїй половині, і здолати їхню оборону буде вкрай складно. Пеглоу був найкращим гравцем на полі в складі обох команд в першій половині гри. Хайнера замінив Пасіч.

 

49 хвилина. Дніпряни роблять в цьому епізоді те, що мали робити протягом всього другого тайму: Бланко виграє підбір, Пеглоу та Каплієнко розігрують фланг, пас в штрафний на Довбика, скидка - і удар Пеглоу в один дотик. Динамічна атака - на жаль, ледве не єдина така в другому таймі.

 

55 хвилина. Дніпро-1 відбирає м'яч в центрі поля і проводить відносно швидку атаку, але гравці тупцюють на межі штрафного, не знаючи куди той м'яч засунути. Ніхто не бере на себе відповідальність ні на удар, ні на спробу дриблінга всередину штрафного. Різкості, швидкості бракує - так само, як і в першому таймі.

 

63 хвилина. Амаш міняє Каплієнка. Забагато почав пороти лівий захисник Дніпра-1, коли команді знадобилась його постійна участь в позиційних атаках.

 

65 хвилина. Перший момент біля воріт Дніпра-1 окрім голу, який привезли собі самі: молодий Царенко відбирає м'яч в центрі поля у Бланко, обігрується з Ванатом, добігає до штрафного і пробиває з його меж в ближній кут - Рибак на місці. І одразу після кутового в штрафному дніпрян спалахує паніка: Вівчаренко набігає на неточну подачу з протилежного краю штрафного, виконує простріл, Ванат намагається забити п'ятою, але Сваток на пару з Рибаком ліквідують загрозу. Ванат був у офсайді, тож гол не був би зарахований, навіть якби він стався. Інше питання - як може форвард суперника лишитись наодинці посеред штрафного, коли це стандарт, і захищається буквально вся команда?

 

79 хвилина. Момент у Довбика після передачі від Піхальонка, але Артем забагато разів прибрав суперника на замахах замість того, щоб завдати нарешті удару. Дніпро-1 поступово помирає в фізичному плані: здувся Пеглоу, помиляється Піхальонок, немає різкості у Довбика. Амаш хоч і свіжий, теж часто грає невпопад. Динамо чинить тиск в центрі поля, максимально ускладнюючи супернику побудову атак, і у Дніпра-1 мало що виходить у другому таймі. Майже нічого, якщо бути чесним.

 

82 хвилина. Бланко в неігровому епізоді наступає шипами на ногу Буяльському. Той влаштовує кінокомедію, симулюючі "пекельні борошна", але питання до аргентинця: нахіба таке робити? Арбітр дуже лояльно себе повів в цьому епізоді. Незважаючи на огидний цирк шапіто від Буяльського, Бланко цілком заслужив на вилучення своїми безглуздими діями. А гравцю Динамо особисто я дав би жовту після того, як він підвівся на ноги й побіг. Дуже шкода, що у футболі немає практики карати гравців за "домальовки" навіть в тих епізодах, де рішення ухвалено на користь їхньої команди.

 

86 хвилина. Контратака у Динамо - Рибак рятує дніпрян від голу, відбиваючи удар Буяльського впритул.

 

90+5 хвилина. Останній шанс зрівняти рахунок у Дніпра-1: Адамюк пробиває головою після подачі Танчика, але Нещерет в стрибку забирає м'яч.

 

90+8 хвилина. Довгий винос м'яча виводить Раміреса сам на сам з Рибаком, але Влад знову справляється в дуже складній ситуації і ногою відбиває м'яч, спрямований в дальній кут. На додачу до питання про дещо лояльне до Дніпра-1 суддівство: звідки в цьому матчі взялись аж сім доданих хвилин? Буяльський отримує червону картку після фінального свистка - було б добре, якби отримав і дискваліфікацію. Наразі це найкращий гравець в складі киян, і його відсутність в якомога більшій кількості матчів піде на користь суперникам Динамо, а отже, і нам.

 

Висновки

1. Команда не має чітко поставленого механізму для виходу з оборони під пресингом. Це показали матчі з АЕКом, якому вдалося навіть без фанатичного пресингу нейтралізувати атакувальні активності Дніпра-1 за рахунок того, що м'яч переважну більшість часу лишався на його половині поля. А ще був Вадуц восени - два катастрофічних матчі за малюнком гри. В УПЛ мало хто може грати настільки агресивно, як Вадуц, або настільки організовано, як АЕК, але от гол Динамо в цьому матчі - щось середнє між цими двома моделями. Чому команда, маючи Довбика попереду, віддає перевагу ризикованим розіграшам на власній третині поля замість довгих передач? Довга передача хоча б змінює зону подій на полі: вони відсуваються подалі від наших воріт, а там відскок, підбір, аут, стандарт - вже й атака якась є. Це точно краще, ніж стабільно привозити моменти на свої ворота власними ж розіграшами м'яча.

 

2. Бабенко та Рубчинський провели феноменальну як для них осінь, але тримати такий високий рівень гри постійно вони не в змозі. А це, на секундочку, двоє з трьох основних гравців центра поля. Навіть з Русланом в найкращих кондиціях дизбаланс трійки півзахисту був помітним: Бабенко гравець профайлу іншого Руслана - Ротаня, а не чистий опорник. Ротань за рахунок свого таланту та величезного досвіду все-таки грав опорника у Рамоса, але ж маючи поруч бульдога Канкаву... Ідеальний баланс у півзахисті ми мали за часів Йовічевіча: опорник Ігнатенко, рухливий універсальний Джурасек та атакувальний хав Піхальонок. З тієї трійки в наявності Піха, Джурасека принаймні за профайлом замінив Рубчинський, а от замість Ігнатенка у нас гравець зовсім іншого плану, на якого, як здається, покладено забагато обов'язків. А заміни немає.

 

3. Бланко виглядає дещо переоціненим гравцем. Це дивно, коли один і той самий гравець грає то вінгера, то центрхава - дві позиції, між якими спільного приблизно нічого. Домінго прекрасно утримує м'яч на веденні, але це мало що дає команді, як і десяток назбираних за матч фолів в кілометрі від воріт суперника. Завдання креативного гравця на полі - просувати свою команду до більш вигідних позицій для гарної атаки та загрози чужим воротам, а не знущання над суперниками. З пасом далеко не завжди все у нього гаразд. Загалом відчуття таке, що він міг би принести команді більше користі, якби тренерский штаб знав, як його правильно використати, та інтегрував аргентинця в певні командні механізми. До речі, десяток фолів наближає не команду до голу, а самого Бланко до травми.

 

4. Голкіпер. Проблеми Валефа загальновідомі не лише читачам цього тексту, а й усім нашим суперникам: він не грає на виходах і не керує діями захисту. Триндіти повсякчас, як Сарнавський - то зайве, але й мовчати цілий матч - не гаразд. Рибак зіграв перший матч за Дніпро-1, одразу проти сильного суперника, і показав себе добре. Нічого не привіз, кілька разів врятував, не мовчав - от тільки гру на виходах перевірити особливо не було нагоди. Можливо, Влад отримає шанс в якості основного кіпера - принаймні він виглядає більш збалансованим гравцем, ніж Валеф, у якого занадто великий розрив між сильними та слабкими якостями.

 

5. Не нав'язую нікому свою думку і буду радий помилитись, але скидається на те, що наша боротьба за чемпіонство... не те що завершена, але має небагато шансів на успіх. Деякі з причин цього описані вище, але є ще одна: ця команда емоційно не готова битись за титул. Фактор надмотивації час від часу творить дива в спорті, і шлях Дніпра в Лізі Європи-2015 тому прямий доказ, але у Дніпра-1 зразка 2023 цього фактору в активі немає. Дещо шокує, коли гравці, що ніколи не вигравали жодних титулів, не виказують жаги до перемоги та не чіпляються зубами за свій шанс, але це так. Коли за півгодини до кінця гри приходить думка, що далі можна не дивитись, бо все одно нічого не буде - такі команди не стають чемпіонами.

 

Без вогню в очах і здорової спортивної агресії дуже важко переломити хід невдалого матчу проти сильного суперника. Бувають програні матчі, коли команді нічим дорікнути, і гіркота поразки змішана з усвідомленням, що зробили все можливе, але це не той випадок. Не все можливе зробили, не всіх зусиль доклали, не всі внутрішні резерви задіяли. Можна скаржитись на роботу тренерського штабу і загалом хаотичну реалізацію всіх процесів у клубі, але коли гравці виходять на поле, вони мають відповісти собі на питання: для чого? Для чого все життя займатись футболом, щоб у вирішальний момент безпорадно злити матч конкуренту і повідомити, що грали непогано? Лише за одну зарплату? Ну так тоді й результат буде відповідний.

 

 

Lexa, спеціально для FCDNIPRO.COM

 

 

87 комментариев
 • Aqvarius25
  Вт, 14 марта 2023, 13:53
  Дуже сумно! Дякую за огляд матчу.Команда разбалансована та показує погану гру.Висновок — це її рівень зараз.
  рейтинг: +12
 • Матвеус
  Вт, 14 марта 2023, 13:56
  База! +++ Подяка Олексію!
  рейтинг: +9
 • UTOPIE
  Вт, 14 марта 2023, 13:58
  Отличный отчёт и самое главное давно таких ТОЧНЫХ выводов по игре команды не было. Всё по полочкам разложено. Дать бы почитать всемы нынешнему многочисленному тренерскому штабу, в котором непонятно кто и чем вообще занимается…
  рейтинг: +17
 • Oleg R
  Вт, 14 марта 2023, 14:05
  Все верно, даже добавить нечего…
  рейтинг: +7
 • Oldfanat
  Вт, 14 марта 2023, 14:07
  Автору респект. Хочется до последнего верить в команду, но если набирать 1 очко в трех матчах, то о каком чемпионстве можно говорить, тут вообще медали под вопросом.
  рейтинг: +7
 • =pilgrimage=
  Вт, 14 марта 2023, 14:11
  Той самий випадок, коли аналіз гри набагато цікавіше, ніж сама гра. Велика повага авторові.
  рейтинг: +12
 • aboutДніпро-1
  Вт, 14 марта 2023, 14:40
  які сиоьні сторони Валефа?
  рейтинг: -1
 • Serg 53-70
  Вт, 14 марта 2023, 14:57
  Він міг бути королем в міні-футболі…
  рейтинг: +10
 • aboutДніпро-1
  Вт, 14 марта 2023, 14:54
  Повністю погоджуюсь з тезою, що ця команда не готова до титулів. Моя суб'єктивна думка, що зараз у клубі ми маємо не команду, а просто граців-колег по клбу. Половина з гравців вчора пийшла, завтра піде. Так не будуєтья команда, що на цілена на боротьбу за трофеї
  рейтинг: +3
 • Чайка
  Вт, 14 марта 2023, 17:32
  Теж ловила себе на спогадах про весну 2015-го, усвідомлюючи, що можна програти, як Севільї, а можна — як цьогорічному днищенському Динамо…
  рейтинг: +3
 • AnderUman
  Вт, 14 марта 2023, 17:43
  За п.5 та за загальні висновки аналізу матча-аплодую стоячи.Я дещо подібне писав ті дві доби, звертаючись, хоч і, скоріш за все, віртуально, до Кучера та до гравців.Як казав один з героїв орковського фільма«Брат-2»:«Хорошо там, где жопа в тепле».(с).Складається враження що те чемпіонство нікому не потрібно, крім нас, вболівальників.Зібралася купка піжонів, покатали м'яча, виграли/програли-яка різниця, гроші все одно дають.Вже писав не раз: ну не можуть флагман, від президента до теперішнього головного тренера нормально налаштувати гравців на сезон, на кожний окремо взятий матч.Немає мотиваторів в структурі клубу від слова-зовсім.Яким би гандоном не був Йові, но в цьому плані йому просто немає рівних і саме в цьому я вважаю його успіх в Шахті, а не в якомусь там супер тренерському таланті.Те саме стосується і середовища гравців: де нормальний капітан-бультерьер а ля Езерський, Шелаєв, Ротань? Хто заведе на полі гравців і роздасть піздюлін в прямому та переносному сенсі в роздягальні?Єдиний, хто може псіханути-пан Береза, та й той на фронті.Виходить так: головний спонсор зараз вирішує свої проблеми-йому точно не до футболу, Русол все шукає якійсь научний підхід, Кучер і Крас приїхали зрубити бабла, як і частина знайдених їми легов, футболісти, судячи по останнім матчам-просто виконають нудну і нецікаву роботу.А ви кажете про«вогник в очах».Ціле полум'я в очах міг загасити Жиздік з Ємцем, Кучеревький, Маркевич, Кварцяний(останній, не тільки словами та емоціями).Але, на превеликий жаль, в теперішній структурі клубу таких людей немає…
  рейтинг: +10
 • AnderUman
  Вт, 14 марта 2023, 17:45
  *флагман-флегми.
  рейтинг: +2
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 18:29
  Я вспоминаю как возили нас мордой об газон кроты и дынама при Йови.При Кучере они нас просто бояться.Вот не могу сказать что они нас переиграли, скорее мы сами проиграли из-за дичайшей ошибки Хайнера.На которого вы покладали великi сподiвання)))
  рейтинг: 0
 • Lexa
  Вт, 14 марта 2023, 18:40
  Помилка Хайнера була на 40-й хвилині, а всього їх було 100 (з доданими). Питання в тому, що зробила команда за 60 хвилин після голу, щоб принаймні врятувати гру? Проти суперника, який начебто боїться. Ти бачив, щоб команда ригнула на результат? З грою ясно, гра не завжди йде, суперник заважає і тд, але ригнути ти можеш лише сам собі завадити.
  рейтинг: +10
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 18:52
  Рыгать пока не готовы тут ты прав.Хотя кто мог из состава вышедшего на 2 тайм рыгнуть? Кто мог затащить результат?
  рейтинг: -3
 • UTOPIE
  Вт, 14 марта 2023, 19:24
  Викторович, мог затащить кто угодно, было бы персональное желание затащить!
  рейтинг: +2
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 19:33
  Вы думаете что игроки не хотели выиграть матч?
  рейтинг: -6
 • 2 метра шахматиста
  Ср, 15 марта 2023, 15:50
  +
  рейтинг: -3
 • UTOPIE
  Ср, 15 марта 2023, 18:55
  Дело не в том, что они не хотели. Странно вообще такую мысль обсуждать хотели / не хотели. Не хотели бы выигрывать — не выходили бы на игры, а не хотели бы играть — то и футболом бы не занимались. Другое дело, что по такой игре забить (затащить) мог кто угодно — в Динамо ныне, наверное одна из самых слабых её команд за всю историю украинского футбола, поэтому и сыграли они с нами так как никогда им было не свойственно…
  рейтинг: +1
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 19:54
  Lexa
  Есть еще один момент.Вот ты говоришь что надо переходить на вертикальный футбол.Я согласен но для такого футбола нужны игроки другого профайла.ТШ длжен был перестроить всю игру.На края Назик и Танчик при длинных передачах-диагоналях нужна скорость Пидлепенец и Пеглоу не те кто даст скорость и буст, Каплиенко на Амаша.Был юы Логинов его к Свату а Вову на фланг.Ну и Когут ближе к Теме кого то из центральной тройки надо было снимать.При таком ростере мы могли играть в вертикальный футбол.Минимум техники и перепасов максимум скорости и мышц(напора).)))

  рейтинг: -6
 • Lexa
  Вт, 14 марта 2023, 20:58
  Я не кажу, що цілком гру змінювати треба, я пропоную просто коли жопа горить — не возити м'яч у себе в штрафному, бо в цьому немає сенсу. Це для Гвардіоли має сенс, бо він на один пройоб як Хайнер чи Валеф з алексами зробить 150 надійних виходів на чужу половину через пас, а ми їх не зробимо, тому цей ризик НЕ виправданий.
  рейтинг: +4
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 21:02
  Я понял твое предлодение, хуярь вперед комбинация прийдет.Я тоже против перепасов на своей половине но для вертикального футбола нужно уметь в него играть, нужны физически сильные игроки которые могут выполнять большой обьем беговой работы.Потому как надо много бегать.
  рейтинг: -2
 • Lexa
  Вт, 14 марта 2023, 21:08
  Те, що ти кажеш — це проти високого пресингу так треба грати. Діра не грала в пресинг, гол — це лише епізод. В цілому по матчу вони грали помірним середнім блоком на стримування. І нам в цілому потрібно було грати, як ми і грали, тільки команда була мертва по фізусі, тому воно ніхуя не дало. Ні швидкості, ні загострень, ні боротьбу виграти нормально. Але коли вони затисли нас біля штрафного в моменті з голом, треба було захуярити той мʼяч похуй куди. Команда має відчувати такі моменти, коли є запас простору, і можна спробувати розіграти, і коли жопа горить, і треба тушити.
  рейтинг: +4
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 21:32
  В том эпизоде Хайнер мог захуярить без проблем но отдал буяльскому.Возможно установка была не хуярить вперед а держать мяч.
  рейтинг: -3
 • AnderUman
  Вт, 14 марта 2023, 19:15
  Викторович, ну опять рыбу за гроши:
  1)сравните тогдашние составы и возможности кротов и наши-сказать«небо и земля»-ничего не сказать;
  2)я написал выше, что Йови, как тренер-так себе, но мотиватор он от Бога;
  3)на Хайнера я и сечас«покладаю великі сподівання», поскольку он как раз неплохо подключается к атакующим действиям.Я думаю, что если ТШ популярно ему объснит, что нельзя играть в Бразилию в своей штрафной и на подступах к ней, а действовать проще, возможно, будет с него толк.
  рейтинг: +4
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 19:32
  Ну не факт что тот состав СК был слабее нынешнего.
  рейтинг: 0
 • AnderUman
  Вт, 14 марта 2023, 20:12
  Пусть будет по Вашему, но я к тому, что тот состав кротов с легами был на две головы выше нашего, а куян-как минимум, на голову.Теперь, у кротов по составу +,-, чуть лучше нашего, а сегодняшние дырявые после ухода лидеров, думаю вообще послабее нас будут.
  рейтинг: +3
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 20:57
  Я так понимаю что «великий мотиватор Йови» заставлял команду играть в говно потому что кроты и дырка былли сильнее по составу.Ну допустим.А что мешало мотивированной команде упереттся с Зарей, Полтавой или Десной?
  рейтинг: -6
 • AnderUman
  Вт, 14 марта 2023, 21:37
  А мы с Полтавой, Зарей, Десны выходили с полными штанами, как(цитирую Вас)с кротами и ДК? Мы с ними играли, как минимум, на равных с переменным успехом.Вы не забывайте, что великий мотиватор вытащил нас с последнего места, куда нас загнал«великий стратег и философ»и опять таки полная флегма и нулевой мотиватор-ДСМ.
  рейтинг: +3
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 22:12
  Это только ваше мнение я его уважаю но не разделяю.В СК был хороший состав и 6 поражений подряд Йови заработал честно.Зимой состав усилился прилично и вылез в середину таблицы.На финише был спад.И я вангану что и с кротами будет примерно тоже.
  Лично от себя добавлю Йови очень средний тренер и говно как человек.Никогда и нигде такого специалиста я не приведу в пример.Хотя нет пожалуй сказать «пиздит как Йови» будет самое то)))
  рейтинг: 0
 • AnderUman
  Вт, 14 марта 2023, 22:22
  Какой Йови тренер и, тем более, человек-я написал выше в длинной портянке, если Вы внимательно читали.Но, как психолог, он довольно не плох, а«пиздит»(цитирую Вас)-это основная часть работы любого психолога.
  рейтинг: +2
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 22:35
  Коллега да хрен с ним с этим Йови.У команды тяжелый выезд в Ровно.Надо подлечить Довбика и Гуцуляка.Привести в чувство Пиху и Амаша.И хотелось бы увидеть Вову на фланге а Хайнера на лавке)))Пора побеждать.Гонка продолжается.
  рейтинг: 0
 • фермер
  Ср, 15 марта 2023, 01:55
  Зачем лечить Гуцуляка? Максимум на один тайм?
  рейтинг: +7
 • Alter Vlad-1
  Ср, 15 марта 2023, 15:01
  Анатолий, почему Вы, как и многие здесь, рассуждаете только о защите. Внимательно посмотрите непредвзятым взглядом: у нас нет агрессивного НАПАДЕНИЯ, чтобы рассуждать о ЛЧ или ЛЕ! Ибо один стоящий спиной к воротам Д. — хорош только против «Львова», «Руха» и прочих средненьких команд (уровня сб. завода -бегать и «бороться» могут, а играть?).
  рейтинг: +4
 • Vini
  Вт, 14 марта 2023, 19:20
  Я еще на сборах приметил Рыбака и не понимал почему играет Валеф в основе, молодец парень
  рейтинг: +6
 • Vini
  Вт, 14 марта 2023, 19:22
  Когда Рыбак играл то в отличии от Макса не было тряски и нервозности при стандартах, все спокойно, подчищает защитников (чего Валеф не делает и как будто не читает игру) и даже спас 1в1 на выходе, в пропущенном голе вины не вижу, ну такое 50 на 50, мог бы взять если бы чуть выгоднее позицию занял
  рейтинг: +3
 • cors
  Вт, 14 марта 2023, 20:35
  Вот вы все сейчас говорите о Йови, мотиватор, лучший тренер и.т.д, но почему пошёл он в Шахту, задайте себе вопрос, когда он был тут всегда говорил что Шахта и Дынама это лучшие команды, нам надо до них ещё расти, давая понять что гегемонию этих команд ни кто нарушать не будет, а тут предложили возглавить Шахтёр, ёпта бабло другое, амбиции другие, игроки другие, даже если что-то не получается вытянут за я.ца, и главное ни кто не помашет пальчиком и не скажет ну ну, а только на педаль газа и вперёд, а Йови тренер амбициозный авантюрист, ему всё равно кому петь восхитительные оды, главное цель и чем она круче, тем восхитительнее оды, он отличный психолог и прекрасный мотиватор.Ну да ладно вернёмся к Днепру, психология третьей команды ни куда не делась, даже с таким дном как сейчас Динамо мы ни чего не показали, а может не должны были показывать, кто знает.
  рейтинг: +4
 • Brooks
  Вт, 14 марта 2023, 20:43
  Ти знаєш дк, які вони провокатори, які підставляються і що роблять на полі. От саме на 82 хвилині — це і була провокація і це гімно з дк було вже готове падати, бо сподівалось на відмашку гравця, а той наступив на ногу. Жовта 100%, але і жовта замість Бабенка, там 100% теж, бо не було порушення. Нажаль, ми не отримали прямої червоної, а так було б непогано, щоб гравець зробив висновки, але чи зробить? Можемо лише сподіватись, не більше. Дякую за розбір. Будемо дивитись, що нам приготує це сезон.
  рейтинг: 0
 • Слоут
  Вт, 14 марта 2023, 20:54
  Очень поверхностный анализ.
  Разве команда не умеет выходить в контратаку?
  Прессинг в матче с лоранкой был обусловлен полным отсутствием единственного нападающего игрока, ну а динама просто повторили.Проблема тренера нет взаимозаменяющих игроков Громова отпустили а взамен никого.
  Вратарь.Это было наигрывание с серьёзным соперником, по меркам упл, и судя по всему на победу ставки не было.
  Вот и весь анализ.Нет стремления победы через не могу.И откровенно говоря может и правильно, с нашим рылом в калашный ряд если не смогли обыграть кипр то о какой лч можно говорить.
  Как болельщику очень разочарован были большое ожидания а как наблюдатель то ничего страшного не произошло.Тренер с командой работает всаго пол-года, игроков которых выбиоал лично он пришли только зимой.
  Пеплом посыпать голову не стоит.
  Такое себе.
  рейтинг: +2
 • Mario
  Вт, 14 марта 2023, 21:01
  Верю, что все улучшится
  рейтинг: +4
 • Анатолий Викторович
  Вт, 14 марта 2023, 22:25
  Так и будет.
  рейтинг: +1
 • Viktor
  Вт, 14 марта 2023, 22:41
  З приводу останнього — мотивації і готовності до боротьби за чемпіонство. Частково згоден, але це більше від філософії тренерського штабу залежить. Помітно, що Кучер якраз робить «ставку» на холодний розум, ніж на гаряче серце. Хоча кращий ефект дає якраз баланс між стихіями. Матчі з конкурентами восени показали, що команда здатна перемагати важливі матчі, але почали будувати новий «велосипед». Вже награні під схему Бузанело, Танчик, Назаренко поза основою, першого взагалі відпустили. В підсумку маємо 6 нових гравців основи (Рибак, Хайнер, Каплієнко, Бланко все ж він мало зіграв в центрі восени, Пеглоу, Підлепенець). Хоча заміна Валефа напрошувалась давно.
  До речі, згоден з тим, що Бланко поруч з Бабенко малоефективний — його місце під нападником, але місце Піхі безумовне.
  Якщо глобально: нічого страшного не сталось. Всі будуть ще втрачати очки. Інше діло, чи зробить ТШ і самі гравці висновки. Восени вони більше отримували задоволення від гри та від друг друга. Зараз гра якась «рутина». Потрібно просто відпустити «думки про 1 місце» і грати кожний матч з максимальною віддачею.
  рейтинг: +2
 • Lexa
  Вт, 14 марта 2023, 23:03
  Я схиляюсь до думки, що найкраще місце для Бланко — це лівий інсайд, тобто захисник має працювати по всій бровці в стилі Дубінчака, а Бланко — грати ближче до центру. В лівому напівфланзі. Але вже є Пеглоу — вінгер)
  рейтинг: +3
 • Viktor
  Вт, 14 марта 2023, 22:43
  А може просто давно не було «емоційного допінгу» від Берези)
  рейтинг: +2
 • River Grand
  Ср, 15 марта 2023, 01:01
  Початок аналізу виглядає так ніби не грати проти Динамо «покарання для покараних». Тоді цей состав взагалі у оренди віддати треба? Ой, так він вже з оренди. Вибачте за сарказм, но то «старання» від Підлипінця, то хрест на атаку. Якось «підсилення» гравцями Металу змахує на — " а ну як проти дирки, зможете? Так отож ", це щоб не ображати хлопців ще підозрою у зливі гри, бо як що одна то- помилка, а як що постійно — то клас і рівень клубу, перемог вже не було дуже довго. А як воно перемагати та завдяки чому то справа усіх, а головне треба буквально все по грі робити якісніше за суперника.
  рейтинг: +3
 • GiV
  Ср, 15 марта 2023, 11:06
  Очень сомнительно, что кротята будут терять очки, хотя очень бы хотелось, они ждали этого от нас в первом круге и не дождались, так что разговоры о том, что всё впереди и ещё куча времени, это так себе!
  рейтинг: +4
 • UTOPIE
  Ср, 15 марта 2023, 13:38
  О том, что всё впереди и ещё куча времени говорят сами игроки, напротив подавляющему количеству болельщиков всё стало ясно уже сейчас…
  рейтинг: 0
 • Alter Vlad-1
  Ср, 15 марта 2023, 15:28
  «GiV», Шахтёру не нужно ничего ждать: в УПЛ сейчас именно у них более агрессивное, дерзкое нападение, чем у других. А результат делает именно линия атаки (нападающие и атакующая полузащита). Можете сравнить атакующих Дн-1 с ШД? Уже в последних играх 1-го круга была видна натужная игра атаки и идиотское катание мяча в защите.
  Да, по сути Дн-1 потерял лишь 1 очко, но соперник приобрёл 2 «лишних» в борьбе за высокое место. А терять, конечно, ещё будут все, но… Нам явно нужно менять стиль (тактику) игры — некому бить из-за штрафной! Разве это может быть у классной команды?!
  рейтинг: +4
 • 2 метра шахматиста
  Ср, 15 марта 2023, 13:31
  Видимо автор имеет большой опыт получения шипами по голеностоп во все возможных положениях, и поэтому «авторитетно» может заявлять про имитацию болевых ощущений.
  Не понимаю таких двойных стандартов в зависимости от фамилии и эмблемы на футболке. Откровенно хладнокровный хамский поступок от Бланко, заслуживающий, на мой взгляд, длительной дисквалификации и порицания, а не акцента на проведении Буяльского
  рейтинг: -3
 • Lexa
  Ср, 15 марта 2023, 13:57
  Так, у мене є певний досвід, який свідчить про те, що якщо ти катаєшся по траві від болю, то через хвилину встати й побігти не зможеш. А швидше взагалі не зможеш продовжити матч. Про Бланко сказано достатньо: його вчинок безглуздий і заслуговував на вилучення. Симуляція Буяльського була огидною і заслуговувала на жовту картку, як і будь-яка інша симуляція, незалежно від прізвища та емблеми. І так, тут вболівають за Дніпро-1 та проти всіх інших. Не думав, що це стане новиною.
  рейтинг: +10