Сб, 28 ноября 2020, 22:57
просмотров: 2276 коментариев: 26 

Йовічевіч: Прикро за результат, але дякую хлопцям

Йовічевіч: Прикро за результат, але дякую хлопцям

— Змішані емоції зараз, адже прикро програвати під кінець матчу. У меншості пропустили цей гол. Ми грамотно зіграли в обороні: як у високому пресингу, так і в середній зоні, і в нижній зоні, де перебували у більшості. Через організацію, через план на гру перекривали всі дороги «Шахтарю», який індивідуально є дуже сильним і може у кожній атаці вирішити долю матчу. Команда старалася, грала, а організація дозволяла контролювати гру без м’яча. Прикро, що увійшли до серії невдалих результатів. Якщо глобально дивитися, мали б звоювати більше очок, ніж маємо, але сьогодні претензій до команди немає. Якщо так гратимемо у майбутньому, можемо замислюватися про вищі цілі. Нам протистояла не ліва команда якась, а учасник Ліги чемпіонів, який за три дні гратиме з «Реалом». Це був їхній найкращий склад, за виключенням Мораеса, Степаненка і Корнієнка. Прикро за результат, але дякую хлопцям.

 

— Наскільки важко було сьогодні? Ковід вразив команду, є травмовані, не мали права грати орендовані… Як ви обирали склад? Як оціните гру 16-річного Ярмолюка? І з «Минаєм» та сьогодні – це був різний футбол зовсім.

 

— Команда, яка хоче щось виграти, не повинна скаржитися, обирати місце або час, а просто віддавати всі сили. Теперішній стан команди нас об’єднав, і це продемонструвало, що ступінь довіри між командою та тренерами є високим. 8 футболістів не могли сьогодні брати участь у матчі. Хлопці, які вийшли сьогодні, заслужили бодай очко за те, що показали на полі. Звичайно, що через корону зараз важкий період у всіх команд, плюс є травмовані. Важливі для нас і два орендовані футболісти, які змінили нас суттєво. Всі інші, які поповнили склад – молодці. Все йшло до нічиєї, але в меншості ми пропустили. Маємо навчитись бути хитрішими у таких моментах.

 

Щодо Ярмолюка, вважаю, що він актив клубу. 16-річний пацан дав гру на дорослому рівні за зрілістю, солідністю, обсягу роботи. У своєму віці він вже дебютував за молодіжну збірну у тренера Ротаня, тож за ним майбутнє українського футболу. Як тренер я не боюся ставити його в основний склад. Його характеристики говорять, що я можу з ним обіграти «Шахтар». І він це виправдав. Звичайно, оскільки він молодий, маємо бути обережними, щоб він йшов вірним шляхом. У той же час мушу забезпечити йому ігрову практику, адже такий талант буває дуже рідко.

 

— Яка ситуація з травмованими? Чи встигнуть вони зіграти ще цього року?

 

— Дуглас має проблему, яка ускладнилася з литковим м’язом та з коліном. Його не буде до кінця цього кола. Всі знають, наскільки він є важливим для нас. Батагов також зазнав травму гомілкостопу. Йому ще потрібно 7-10 днів, тож він може вийти хіба що на матч проти «Руха». Це ще один варіант півзахисника, який дуже добре почувається в обороні. І корона дала взнаки: ні Кравченко, ні Адамюк не перебувають у тонусі, щоб зіграти повністю сьогодні. Маємо думати і про кубкову гру у середу на важкому полі на «Метеорі». Це для нас принциповий матч.

 

— З наближенням зимової паузи вже цікаві трансферні плани? Чи замислюєтесь над підсиленням лінії атаки?

 

— Звичайно, що за матчами та тренуваннями ми зробили висновки, де маємо зміцнити команду, підвищити конкуренцію. Щоб в таких матчах, коли ламається гра, зробити крок вперед або замінами, або додати, щоб переламати матч на власну користь.

 

— Чим зумовлений вибір голкіпера сьогодні? Чому замінили Сарнавського на Юрчука?

 

— В нас є два дуже добрих голкіпери. І Сарнавський, і Юрчук можуть зіграти надійно. Вирішили таким чином, і Юрчук виправдав сьогодні це своїми діями. Він дав спокій команді і виручив її декілька раз. Він майже не грав, і хотіли дати йому шанс, який він виправдав.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

26 комментариев
 • Соверен
  Сб, 28 ноября 2020, 23:06
  Все правильно сказано! Жаль Дуглас вылетел до конца круга!
  А Краву надо отправлять на пенсию и побыстрее!
  рейтинг: +12
 • Leoniddnipro
  Сб, 28 ноября 2020, 23:22
  Тренере, працюй, буди це тихе болото.
  рейтинг: +14
 • cors
  Сб, 28 ноября 2020, 23:41
  Понятно что мы уже можем только наблюдать за действиями игроков и примерно понимать, кто нужен в дальнейшем команде, а кто нет, неужели не понятно что, даже не в форме Булеца и уверенно прилично играющий 16 летний Ермолюк, сейчас на две головы выше пенсионеров Кравченко и Чичикова? После замен повеяло поражением, так и получилось.Да простят меня админы Довбык бревно, Тейлор красава.
  рейтинг: +11
 • Alter Vlad-1
  Вс, 29 ноября 2020, 02:36
  С этими оценками согласен. Видел матч лишь в краткой записи и мой вывод: много борьбы — молодцы, настроились, но явно видна невысокая техника. Итог- много шансов у «Шахтёра» и закономерно, что один из них реализовали. К «Дн-1» много вопросов -к организации атак.
  рейтинг: -1
 • AnderUman
  Вс, 29 ноября 2020, 10:35
  Пересмотрите весь матч.У кротов первый шанс появился аж на 80 с чем-то минуте, а со второго полушанса-они забили благодаря Краве.
  рейтинг: -1
 • Анатолий Викторович
  Вс, 29 ноября 2020, 11:10
  Крава в защите совсем слаб, он и раньше махал мимо а под таким пресом и подавно.В конце кроты вдавили СК в штрафную конкретно.Физуха опять желает лучшего.Третий сезон кряду в это время команда физически не тянет весь матч.Может пора поменять тренера по физо?
  рейтинг: +4
 • UTOPIE
  Вс, 29 ноября 2020, 11:20
  Давно пора было менять тренера по физо…
  То не тренер, а друг…
  рейтинг: +4
 • Метеор71
  Вс, 29 ноября 2020, 08:27
  Довбик зробив свою справу, напружувати захист кротів і це добре.По такій грі другий форвард просто видохся за перші півгодини, а він ні.Так у нього багато проблем з технікою, але в цій грі був корисний.Хто розчарував, так це Булеца, з таким відношенням йому пряма дорога в Мінай…
  рейтинг: +9
 • Жоня
  Вс, 29 ноября 2020, 08:57
  Пол команды михайленковского шлака нужно выганять. Первая лига, туда им дорога.За поражение от Шахтера с таким счетом не обидно, а за предыдущие наказывать надо жестко.
  рейтинг: +6
 • We want DD
  Вс, 29 ноября 2020, 09:19
  В коммуникации — хорош.
  И за результаты упрекнуть тренера пока нельзя, ибо играет с тем, что досталось. Судить его будут по весне…

  Просто хипстеру с его вуйками нужно правильно понимать: тут не Львов. Если там серии поражений и барахтанье на дне таблицы — привычное дело, то в Днепре — этого не поймут. Ни люди, ни схематозник.
  И тогда пафосные речи будут только раздражать…
  рейтинг: -1
 • Shell
  Вс, 29 ноября 2020, 13:41
  Игор только два!, Карл, месяца как тренер. И принял не лидера в первой тройке, не его вина в барахтанье внизу. Игра изменилась, его работа видна. Но многое зависит не только от тренера. Зидана пригласят и Днепр заиграет по крупному?
  Кстати, Реал идет тоже с тремя поражениями подряд… ;-)
  рейтинг: -1
 • Василий1949
  Вс, 29 ноября 2020, 10:01
  Я не пойму зачем было выпускать Кравченко он промахнулся по мячу и нам залетело а так ребята старались ермолюк маладец
  рейтинг: 0
 • Father Fury
  Вс, 29 ноября 2020, 10:26
  Правильно писати «ермалюК»!
  рейтинг: -1
 • UTOPIE
  Вс, 29 ноября 2020, 11:27
  Обратите внимание насколько качественно и здорово провёл матч арбитр Денис Шурман (кстати, уже не первый с участие Днепра-1, к слову). Всё по делу, и вопросов к арбитру не может быть ни малейших у обоих соперников. Это как раз тот случай когда арбитраж объективный, непредвзятый и спокойный. Таких арбитров в нынешней УПЛ вижу уже троих, которые честны, объективны и самое главное порядочны.
  Екатерина Монзуль, Владимир Новохатний и вот Денис Шурман.
  В противовес этим людям такая гнида как Пасхал из Херсона, Абдула из Харькова, Балакин из Киева и ещё ряд других, продажных упырей которые занимаются совсем иными, далёкими от футбола на поле деяниями…
  рейтинг: +2
 • Метеор71
  Вс, 29 ноября 2020, 11:38
  Не згоден свистів він на користь кротів, але акуратно.Як приклад наведу декілька моментів- Атака на воротаря зі сторони ШД, видуманий фол Ярмолюка, не поставлений штрафний біля штрафної кротів на Тейлорі, не існуючий офсайд і свисток на перерву який не дав дограти епізод.Як для такої гри забагато.
  рейтинг: -1
 • M.Brooks
  Вс, 29 ноября 2020, 12:11
  А фол Логинова, который играл в мяч? Но, когда команда играет или бьётся на поле, а не отбывает номер, мы смотрим за игрой, чем за арбитром.
  рейтинг: +3
 • root
  Вс, 29 ноября 2020, 17:50
  Это он отменил пенальти после наезда Максимова :)
  рейтинг: 0
 • UTOPIE
  Вс, 29 ноября 2020, 18:49
  Если так, тогда признаю, что был не прав в своей лестной оценке…
  Он просто видимо ещё молодой-зелёный (по тому матчу поддался авторитетному лаю), а в этом видимо уже изначально не хотел «будить лихо» и старался лишний раз оставаться в тени…
  рейтинг: 0
 • DD83
  Пн, 30 ноября 2020, 00:48
  а за отмажку желтая картачка кроту и в нашу сторону штрафной?? где вы такое видели??
  рейтинг: 0
 • vic - tor
  Вс, 29 ноября 2020, 14:30
  Как помне команда играла нормально.Довбик даже удивил дриблингом.Ермалюк красава Сафронов тоже норм.Булеца что непередача-то недодача.в отличие от прошлой игры замены ослабили команду.ну а Серому пора на пенсию
  рейтинг: -1
 • Метеор71
  Вс, 29 ноября 2020, 14:45
  В СК є гравець Ярмолюка, пора вже запам'ятати.
  рейтинг: -3
 • Puncher76
  Вс, 29 ноября 2020, 18:34
  Минай — Заря 0-3, вот и поездка в Запорожье скорее всего омрачится 5- ым подряд поражением. Просто не вижу за счёт чего может быть иначе. Зато теперь есть повод для гордости, всего лишь минимальное поражение имени Кравченко от Шахтёра…
  рейтинг: 0
 • UTOPIE
  Вс, 29 ноября 2020, 18:52
  Нужна зимняя пауза и кардинальная перезагрузка состава + полноценная тяжёлая работа на сборах даже не до восьмого, до девятого пота… Только тогда появится надежда на конкурентоспособность этого клуба в УПЛ в соответствии с декларируемыми им задачами, которые пока выглядят лишь наивным идиотским популизмом…
  рейтинг: +2
 • Лил Памп
  Вс, 29 ноября 2020, 19:40
  Плюсую, после перерыва днепр будет гораздо лучше, всё как в прошлом сезоне будет.
  рейтинг: 0
 • Alex0004
  Вс, 29 ноября 2020, 20:01
  У нас кстати есть шанс занять последнее 14-е место после окончания 1-го круга, если проиграем Заре и Руху.
  рейтинг: 0
 • Alex0004
  Вс, 29 ноября 2020, 20:01
  Дожились…
  рейтинг: 0