Вс, 31 май 2020, 17:55
просмотров: 1428 коментариев: 5 

Климовський: Дніпро-1 здивував функціональною підготовкою

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Климовський: Дніпро-1 здивував функціональною підготовкою

— Перед грою ми домовлялися грати та контролювати м’яч. У першому таймі в нас це виходило, створювали моменти, могли забити два м’ячі. Але пропустили контратаку, помилка, 0:1 – програли перший тайм. У другому таймі був контроль, але не було глибини атаки. Ми просили, щоб наші інсайди вбігали у зони. Було багато прострілів, але не встигали завершувати. «Дніпро-1» мав дві подачі – забили два голи. Якщо не забиватимемо – будемо програвати.ї

 

— Ви мали два моменти на початку. Мали на меті забити швидко, а потім зіграти від оборони? І здивував вас чимось суперник, адже багато казали про тактичну підготовку «Дніпра-1»?

 

— Ми вивчали та готувались до суперника. Ми не програли ні в чому, крім помилок, які призвели до голів. Ми створили 3-4 моменти, забили пенальті. Вважаю, могли вирівняти гру та вести її. «Дніпро-1» здивував функціональною підготовкою. Команда була готовою пристойно, перебудовувалася. Ми були до цього готовими, але припустилися помилок і пропустили три м’ячі.

 

— Які задачі клуб має на меті на другому етапі чемпіонату?

 

— Виходити у кожній грі та перемагати.

 

5 комментариев
 • mong
  Вс, 31 май 2020, 19:44
  Еще тот звездун.Играли на равных, будем выигрывать в каждом матче-ну, ну…
  рейтинг: +4
 • young
  Пн, 1 июня 2020, 11:19
  Может, они надеялись что «Днепр» вообще не тренировался?
  рейтинг: +2
 • Фан Днепров
  Пн, 1 июня 2020, 14:19
  Олимпик играл неплохо, временами за мяч цеплялись лучше, чем Днепр, и довели до удара больше атак, чем Днепр. У них был довольно-таки простой, силовой футбол, который опирался на реализацию, а ее не было, из-за чего результат на табло не в их пользу.
  рейтинг: +1
 • mong
  Пн, 1 июня 2020, 20:25
  Можно подумать у нас реализация 100%.
  рейтинг: +1
 • Фан Днепров
  Пн, 1 июня 2020, 23:22
  нет, не стопроцентная. Но факт того, что Днепр забил 3 красавца, а Олимпик при большем количестве ударов забил только пенальти, говорит о разнице в реализации. Кто знает, может с другими командами им повезет больше
  рейтинг: +1