Вс, 31 май 2020, 17:49
просмотров: 793 коментариев: 2 

Вакулко: Шкода, що наша хороша гра пройшла за порожніх трибун

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Вакулко: Шкода, що наша хороша гра пройшла за порожніх трибун

— Початок гри був трохи невпевнений, але це цілком природно, адже пауза в чемпіонаті була досить довгою. Дуже важливо було почати з перемоги, але, на мій погляд, ще важливіше було почати з хорошої гри. Вважаю, що ми сьогодні показали дуже хороший футбол і шкода, що все це було за порожніх трибун.

 

— Твої партнери по середній лінії Тейлор і Булеца сьогодні показали яскравий футбол, обидва забивали. Всі ці комбінації були напрацьовані на тренуванні?

 

— Звичайно, у нас були домашні заготовки. Але у першу чергу я хотів би похвалити хлопців за командну роботу, тому що ми зараз хочемо демонструвати дуже інтенсивний футбол, а це все пов’язано із важкою працею. При цьому і Тейлор, і Булеца здорово поверталися у захист, до речі, як і вся команда в цілому.

 

— Останнім часом з’явилась інформація, що на думку тренерів Юрій Вакулко зараз добре прогресує. Як ти сам відчуваєш свою гру?

 

— Мені, звичайно, такого ніхто не казав (посміхається). Можливо, це було у них в розмові між собою. Так, я відчуваю, що зараз виглядаю набагато краще, ніж на початку сезону. Але, у першу чергу, хочу подякувати тренерам за довіру, оскільки набрати форму можна тільки через ігри.

 

— Усі довго чекали на рестарт чемпіонату, і ось перша перемога після паузи. Які емоції зараз після гри?

 

— Емоції чудові. Нажаль, пропустили на третій компенсованій хвилині, але нічого страшного — значить, нам є, над чим працювати. А для нас це вже третя перемога поспіль, і це дуже хороший показник, адже у нас такого на рівні УПЛ ще не було.

 

2 комментария
 • ben_gurion
  Вс, 31 май 2020, 19:06
  Юра, Вы однозначно-боец и все мы рады вашему возвращению.
  рейтинг: +2
 • mong
  Вс, 31 май 2020, 19:40
  Есть надежда.
  рейтинг: +3