Сб, 12 сентября 2020, 23:19
просмотров: 903 коментариев: 1 

Климовський: Задача - потрапити до шістки

Климовський: Задача - потрапити до шістки

— Ми готувалися до цієї гри після поразки від «Динамо». Знали, що гра буде непростою, що «Дніпро-1» — команда, яка постійно пресингує, нагнітає та біжить до останньої хвилини. Це було і в цьому матчі. Залишившись вдесятьох, вони весь час бігли, намагались виправити ситуацію. Зі свого боку, ми готувалися, вивчили «Дніпро-1». Гравці виконали те, що ми просили, забили потрібний гол. Після другого голу одразу пропустили зі стандарту – це наша проблема. Забили третій і, вважаю, здобули заслужену перемогу. Ще раз скажу, що «Дніпро-1» добре грав, вдесятьох намагалися виправити, але ми виявилися сильнішими.

 

— Як адаптувалися у команді гравці, що прийшли в оренду з «Динамо»?

 

— До нас прийшли два молодих футболісти. Беніто вийшов сьогодні та зіграв, вважаю, дуже класно, допоміг команді у всьому.

 

— Яке завдання перед «Олімпіком» на сезон?

 

— Перш за все, досягати позитивного результату у кожній грі. І потрапити до шістки.

 

1 комментарий
  • UTOPIE
    Вс, 13 сентября 2020, 08:45
    Даст Бог и это тяжёлое поражение станет началом чего-то нового. Это лакмусовая бумага всей работы нынешнего ТШ, который не просто выполняет свою работу со знаком «плохо», это катастрофа, и дело совсем не в одной, этой отдельно взятой игре с треском проигранной, это не тенденция, это к сожалению уже печальная закономерность…
    рейтинг: 0