Вс, 22 ноября 2020, 22:36
просмотров: 1738 коментариев: 2 

Кобін: Спровокували, футболіст повівся, але це не наші проблеми

Кобін: Спровокували, футболіст повівся, але це не наші проблеми

— Вітаю свою команду з перемогою та обидві команди з гарною грою. Були моменти, хороші моменти. Нам пощастило забити на один гол більше та здобути перемогу. Ми дуже раді. У «Дніпра-1» хороша команда, є великі завдання, футболісти під це. Гадаю, буде час – і команда додасть та набиратиме очки. Ми розуміли, що мали 6 очок, а суперник – 8. Це було важливим фактором: якщо вигравали, підіймалися б у таблиці. Зрозуміло, що гра йшла нервова, усе трималося до останніх хвилин. Треба віддати належне обом командам, які билися до останнього. Зрозуміло, вплинуло й вилучення, але я його не буду коментувати – можу казати лише за власних футболістів. Просто спровокували футболіста, а він на це повівся. Але це не наші проблеми.

 

— У вас грають вчорашні гравці «Дніпра-1». Їх треба було якось налаштовувати на гру? І як вони тут прижилися?

 

— Чудові хлопці, вони одразу влилися до колективу. Перед тим, як їх запросити, я цікавився ними, і мені дали добру характеристику. Гадаю, вони б допомогли сьогоднішньому «Дніпру-1» у якихось моментах, але доля так склалася, що вони у нас, і ми повністю ними задоволені. Немає ніяких проблем. Вони стають лідерами нашої команди, тому що в нас нова команда, достатньо молода у порівнянні з «Дніпром-1». Для нас це відчутне підсилення, і хлопці сьогодні себе відмінно проявили. Зрозуміло, що для них це був особливий матч. Вони не хотіли комусь щось доводити, а, напевно, самим себе, що не є слабшими за тих, хто залишився. Я їм нічого не казав. Розумів, що для них буде важливим це і надав просто такий шанс.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

2 комментария
 • Twisted
  Пн, 23 ноября 2020, 02:19
  Шахтошкола… Що воно ще могло сказати?!
  рейтинг: +2
 • SergeantDnepr
  Пн, 23 ноября 2020, 16:42
  Формально он прав какие к нему вопросы? + его команда сделала результат а мы в очередной раз со своей принципиальностью сели жопой в лужу.
  рейтинг: +2