Ср, 15 января 2020, 16:14
просмотров: 1246 коментариев: 2 

Логінов: Треба добре підготуватись до другої частини сезону

Логінов: Треба добре підготуватись до другої частини сезону

— Сергій, який настрій і самопочуття у перший робочий день?

 

— Відчуваю себе відмінно, сподіваюся, що лікарі підтвердять, що все добре. Сьогодні більш такий емоційний день, тому що цілий місяць один одного не бачили. В команду зараз вливаються новачки, тому буде дуже цікаво. Ввечорі буде тренування і там вже усі побачимося.

 

— Одразу два новачка прийшли у лінію захисту і тепер вже голкіперам дніпрян буде нудно, адже таку оборону суперники вже не пройдуть (посміхаємося)?

 

— Жарти-жартами, але для команди це буде тільки плюс, якщо наші воротарі будуть нудьгувати без роботи, і просто будуть стояти, а не грати.

 

— Ось тут в лікарні ми бачимо черги у кабінети, але на них є оголошення, що гравцям збірної можна заходити без черги. Адамюк сказав, що тепер буде точно без черги заходити, так це він натякає, що поїде на Євро-2020?

 

— Ну, для команди це знову таки  плюс, якщо є кого пропускати вперед зі збірної (посміхається). І це є особливою мотивацією, так що, усі ми будемо старатися.

 

— Розмовляли ми із завідуючою медичного закладу і вона казала, що клуб чекає на новини, у кого який «рівень олів’є», щоб зрозуміти, хто і як провів відпустки. Ти не хвилюєшся через це?

 

— Думаю, що мій «рівень олів’є» у нормі. У нас тут є хлопці, як наприклад,  Ігор Когут,  який також за «рівнем олів’є» стежить, і ми збиралися, бігали, виконували програму на відпустку, так що вважаю, що тут все буде нормально.

 

— Чого чекаєш від зборів і другої частини сезону?

 

— Збори звичайно будуть кропіткі і важкі. Хочемо добре підготуватися до другої частини чемпіонату, щоб ми провели весну на порядок краще, ніж у нас була осіння частина сезону.

 

— Вболівальники багато сперечаються, чи зуміє СК «Дніпро-1» потрапити до першої шістки. Що скажеш з цього приводу?

 

— Не хочеться зараз це обговорювати. Нам треба добре і якісно підготуватися, вийти на новий рівень і тоді все буде добре.

 

2 комментария
 • ben_gurion
  Ср, 15 января 2020, 18:12
  Уважаемый Сергей, будете играть при Совести и с полной отдачей, тогда Вам и первая шестёрка по силам и Лидеры об Вас «зубы ломать» будут.
  ХАЙ ВАМ ЗАВЖДЫ ЩАСТЫТЬ.
  рейтинг: +1
 • Алекс74
  Ср, 15 января 2020, 23:26
  Сергей — ты настоящий капитан нынешного Днепра! Здоровья тебе и не сбавлять в прогрессе!
  рейтинг: +2