Вс, 18 апреля 2021, 22:43
просмотров: 1201 коментариев: 1 

Логінов: Завтра обстеження все покаже

Логінов: Завтра обстеження все покаже

— Що сталося, Сергію?

 

— Завтра обстеження покаже, м’язова це травма чи сухожилля. Коли вийшов на другий тайм та зробив першу передачу, відчув важкість. А після другого довгого пасу ніби щось клацнуло у коліні.

 

— Чи задоволені сьогодні очком? Або нічия розчарувала?

 

— Гадаю, результат по грі, тому що матч вийшов бойовим. Стандарти — важлива частина футболу, і вийшло так, що і пропустили, і забили зі стандартів.

 

— З боку здалося, що не все виходило в середині поля у конструктивних діях. Наскільки це враження можна підтвердити поглядом безпосередньо з поля?

 

— За відсутності Піхальонка, звісно, з креативом стало гірше. Але тренери побудували груитпк, щоб вона була гармонійною у середині поля. Сашко — важливий гравець для команди, і ми чекаємо його якнайшвидше.

 

— Перед декількома попередніми матчами казали про те, що команда намагається повернути борги за поразки у першому колі. Наскільки повернули борг сьогодні?

 

— Оскільки зіграли внічию, значить, на 50 відсотків. Не хочеться знову повертатися до осінньої частини чемпіонату — це був збіг обставин. І весна це доводить. В нас задача — заробляти у кожній грі три очки, і ми зараз граємо та б’ємося за престиж клуба та міста.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

1 комментарий
  • svetsystem
    Пн, 19 апреля 2021, 07:10
    хер вы что повернули, вспомни 1 лигу
    рейтинг: -4