Пн, 17 января 2022, 20:42
просмотров: 2922 коментариев: 1 

Марк Гуаль: Розмова з тренером залишила приємні враження (+відео)

Марк Гуаль: Розмова з тренером залишила приємні враження (+відео)

 

 

— Марк, ласкаво просимо! Це твій перший закордонний досвід у кар’єрі. Які відчуття?

 

— Так, це дійсно вперше, коли я гратиму за межами Іспанії. Вважаю, це гарний спосіб для покращення мене як гравця. Сподіваюсь, що мені вдасться добре проявити себе тут, і ми з командою прогресуватимемо разом.

 

Наші країни багато в чому відрізняються, але, гадаю, у футболі багато спільного. Мені подобається стиль, в якому грає «Дніпро-1», і я бачу, що можу бути корисним команді та тренеру. Отже, новий досвід – добре для мене. Тому я обрав «Дніпро-1».


— Ти вже розмовляв з головним тренером?

 

— Так, ми спілкувалися, і ця розмова залишила приємні враження. Він має чіткі, зрозумілі ідеї – вважаю, що це дуже важливо у футболі. Сподіваюсь, ми втілимо їх на полі. Тренер сказав, що знає, як я граю, і уявляє, як мене використовувати для прогресу.

 

— Ти є гравцем атаки. Здатен грати на будь-якій позиції там? Розкажи про себе як про гравця вболівальникам.

 

— Так, я люблю атакувати. Можу зіграти на багатьох позиціях попереду. Гадаю, це добре для команди. Я з тих гравців, які люблять володіти м’ячем; можу використовувати простір. Люблю створювати в останній третині та завершувати атаки.

 

— Як щодо попередньої кар’єри? Ти розпочинав у «Барселоні»?

 

— Так, я був у «Барселоні», а у 19 років пішов до «Севільї», у другу іспанську лігу. Потім грав у цій лізі і за інші команди. Цей дивізіон – хороша нагода покращити майстерність та прогресувати. Це друга ліга, але там важко грати, і вона має пристойний рівень.

 

— Ти з Барселони, але певний період провів у «Реалі». Як з цим? Нормально?

 

— (посміхається) Знаю, це виглядає дивно, адже клуби є запеклими суперниками. Але коли я переходив до «Реалу», не зважав на те, що раніше був у «Барселоні», адже той перехід був кроком вперед. Це було важливо для мене. Перебування у «Реалі» було нетривалим. Через коронавірус змагання зупинили. Але це був дуже хороший досвід для мене. Побачив рівень, до якого треба прагнути.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

1 комментарий
  • уважаемый Носон Мордехаевич Гугинштейн
    Пн, 17 января 2022, 22:26
    Парень понравился своей уверенностью, какой-то даже неожиданной!
    рейтинг: +4