Вт, 7 декабря 2021, 08:56
просмотров: 1305 коментариев: 0 

Микита Кравченко: Не найкраща гра, але проявили характер

Микита Кравченко: Не найкраща гра, але проявили характер

— Після матчу головний тренер сказав, що такі матчі, коли доводиться ламати гру, даються важче, ніж, як, наприклад, з Ворсклою, коли все виходить. І це попри різний статус суперників. В тебе є таке відчуття?

 

— Так, скажу чесно: це не найкраща наша гра. Проте ми проявили характер, відігралися і у другому таймі вже виглядали краще.


— Чорноморець створив багато проблем: змушував втрачати м’ячі у середині та проводив швидкі флангові атаки. До яких з них ви були готові, а до яких ні?

 

— Готуючись до гри, ми звертали увагу на те, що вони дуже швидко вибігають у контратаки. Ми були готові до цього, але не завжди виходило їх зупинити. Вони дійсно створили нам чимало проблем.

 

— Перед матчем ви тепло спілкувалися з багатьма суперниками, яких знаєте по київському Динамо. Як швидко після стартового свистка вдалося забути, що це друзі?

 

— Так, у цій команді я знайомий майже з кожним. Привітався з усіма. Але коли виходиш на поле, друзів вже немає, тому одразу перемикаєшся на боротьбу, епізоди та працюєш.

 

— Лише за декілька днів останній матч першої частини сезону. Запалу та налаштування вистачає?

 

— Так, вистачає. Ми усі працюємо у тому напрямку, аби набрати максимальну кількість очок та завершити півріччя на хорошій ноті.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

0 комментариев