Післяматчева прес-конференція головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка:

 

— З одного боку гра нам давалася, ми створювали моменти, а з іншого не могли забити. Пропустили зовсім необов’язковий м’яч з далекої відстані, але хлопці молодці — проявили характер, тому що після пропущеного голу важко було у психологічному плані.
Такі перемоги і голи в компенсований арбітром час додають хлопцям впевненості, згуртованості і показують, що у нас є характер.

 

— Ваш колега був незадоволений арбітражем. Він казав, що пенальті не було, і що арбітр багато часу додав.
— Я це не можу прокоментувати. У нас були моменти і в основний час, а з приводу пенальті, то на відео повторі цей епізод ще не бачив. А щодо доданих хвилин також важко щось коментувати, адже суперник багато тягнув час, не раз гравці гостей лежали, просячи допомогу… Зрозуміло, що кожен має право на власну думку, але, на мій погляд, ми заслужено перемогли.

 

— Вже розмовляли з Юрчуком з приводу голу?
— На мій погляд, проводити такі розмови після гри, коли в роздягальні позитивні емоції, після такої важкої перемоги, і влаштовувати розбір пропущеного голу по гарячих слідах, зовсім невірно. Сам Валера розуміє, що це його помилка, тому додатково про це казати не має сенсу.

 

— Він буде грати в основному складі в наступному матчі?
— Поки що, не знаю. Прийде час, коли будемо планувати склад на гру, тоді і вирішимо.

 

— Наскільки на командні дії впливає відсутність Назаренка?
— Сашко додає нам багато швидкості, креативу, і лівий фланг з ним працює по-іншому, і, тим не менш, ми взяли у двох іграх без нього шість очок. І ті ж Мігунов і Щедрий нормально себе проявили. Це стосується і гри в Петровому, і сьогодні вони створювали моменти, і не давали цього зробити супернику. Тут вже питання незабитих м’ячів, адже з кожною хвилиною ми надаємо супернику впевненості у тому, що він може увезти звідси очки. Тому, чим раніше ми забиваємо, тим нам легше. А для того щоб забивати раніше, треба створювати моменти, і це те, що Назаренко добре робить. Дійсно, для нас він зараз важлива особа.

 

— Зазвичай ви робите заміни по позиціях, але сьогодні в останні 10 хвилин перейшли на гру у два форварди. Можна сказати, що це спрацювало?
— Якщо підганяти все під результат, то заміни спрацювали: Войцеховський продовжив передачу, Загальський зробив результативний пас на Чичикова, але тут складність у тому, що випускаючи двох форвардів, ми втрачаємо одного гравця в середині поля, тому просувати м’яч до воріт суперника становиться важче. Тут тепер вже треба доставляти м’яч з флангу і боротися у штрафному майданчику. Плюс тут важливі дії флангових гравців — Чичикова і Мігунова, і такі речі потрібно відпрацьовувати на тренуваннях. Це зовсім інша ігрова структура. А сьогодні все нам вдалося, навіть більше інтуїтивно. Ну а оскільки виграли, то можна сказати, що з замінами вгадали.

 

 

scdnipro1.com.ua