Пн, 20 июля 2020, 14:53
просмотров: 1387 коментариев: 4 

Михайленко: Розглядали цю гру як підготовку до плей-оф

Михайленко: Розглядали цю гру як підготовку до плей-оф

— Ми підійшли до гри у різному стані із суперником. Якщо в нас сезон ще триває, то хлопці з Полтави приїхали молодіжним складом. Ми розглядали цю гру як підготовку до матчів плей-оф. Якщо казати про зміст гри, то мені сподобалося налаштування наших хлопців. Вони були зібрані, заряджені з перших хвилин створювати моменти, забивати. Після першого тайму, коли рахунок став 2:0, у другому ми володіли повною територіальною перевагою, і, вважаю, питання про переможця не ставилося. Хлопці – молодці, до кінця підтримували високу інтенсивність, намагалися забивати. Хочу також відзначити хлопців з «Ворскли». Молодіжний склад, але вони намагаються грати у пас, виходити не просто відбиватися, а грати.

 

— Наскільки вас перед надважливим матчем плей-оф тішить те, що роз забивалися Хобленко та Супряга?

 

— Звичайно, тішить. Можливо, зараз наша структура гри передбачає те, що форварди більше загрожують воротам. Хотілося б, щоб і атакуючі півзахисники були залучені до загроз воротам. Ми задоволені грою форвардів: вони і мають моменти, і забивають. Для тренера це приємно, особливо напередодні важливих ігор.

 

— Як ви оціните стан команди напередодні плей-оф? І чи буде додатковою мотивацією для команди болюча осіння поразка?

 

— У тому числі вона буде частиною мотивації, мені здається. Вона була достатньо болючою. А стан… Мені здається, фізичні кондиції у нормі, не помітно ніякого спаду. Нам вдалося добре попрацювати у період між іграми. Зараз вже будемо готуватися тактично безпосередньо до гри проти «Колоса».

 

— Перший гол команда відзначила з футболкою Рубчинського. Прокоментуйте, що з молодим гравцем?

 

— Це був жест на підтримку Валентина. У нього ушкодження. Хлопець дуже талановитий, але, на жаль, не може через якісь прикрості вийти на стабільний рівень, аби грати весь час. Ми в нього віримо! Віримо, що він одужає і найближчим часом буде знову тренуватися та грати з нами. Хлопці таким чином вирішили його підтримати.

 

— У вас багато нагород. Що для вас значить Кубок Престижу? До чого він підштовхує?

 

— Він спонукає, щоб ми більше не отримували Кубок Престижу. Хочемо мати кубки іншого ґатунку. Приємно отримати перше місце у другій шістці (посміхається), але не думаю, що це той кубок, яким варто пишатися. Ми хочемо завойовувати інші кубки.


— «Ворскла» та «Олександрія» після завоювання Кубка Престижу ставали бронзовими призерами. Ви не проти?

 

— Я не проти. Ви, журналісти, відстежуєте такі речі… Було б добре, щоб в одну воронку стрільнуло.

 

— Що зараз у роздягальні перед плей-оф сказав почесний президент клубу Юрій Береза?

 

— Він сказав правильні слова. Є шанс поборотися за євро кубки, і він попросив не псувати настрій (посміхається). Попросив віддати усі сили та поборотися.

 

4 комментария
 • ben_gurion
  Пн, 20 июля 2020, 18:25
  Верные слова сказал Дмитрий Станиславович и я, как все БОЛЕЛЬЩИКИ моего Родного Города, Желаю Главному Тренеру, Его штабу и Их Игрокам с Честью пройти ТЯЖЕЛЕЙШИЙ плей/оф.
  Да что здесь говорить, мы все просто МЕЧТАЕМ ОБ ЭТОМ!
  Мы, как в тех знаменитых стихах: «Мы с именем этим ложимся и с именем этим встаём!», если их перефразировать: «С МЕЧТОЮ МЫ ЭТОЙ ЛОЖИМСЯ И С ЭТОЙ МЕСТОЮ ВСТАЁ!».
  Так Подарите всем нам эту Радость!
  рейтинг: 0
 • ben_gurion
  Пн, 20 июля 2020, 18:38
  Теперь, после парадного обращения к Вам, Уважаемый пан МИХАЙЛЕНКО, хочу я, думаю что не только я, а и каждый из тех, кто Любит вверенную Вам Команду, задать несколько волнующих нас вопросов:
  Какие физические кондиции основной обоймы Команды?
  Настраиваете ли Вы Ребят на Победу любой ценой?
  Имеете ли Вы стратегический план на игру с «Колосом», который станет неожиданностью для Соперника?
  Горите ли Вы желанием стратегически переиграть Руслана Костышина?
  Мечтаете и Вы о Евро Кубковой карьере с сегодняшним составам Команды или теплите надежду на усиленное финансирование для приобретения более Классных исполнителей?
  В любом случае я всем сердцем желаю Вам Удач и очень хочу пообщаться с Вами на стадионах Западной Европы.
  рейтинг: 0
 • ben_gurion
  Пн, 20 июля 2020, 18:55
  Теперь пару слов об отставке Михайлеченко и о последствиях поражения «Динамо» для нашего СК. «ДНЕПР-1».
  Суркис уже объявил о возвращении двух игроков «Зари» из аренды. Кто будет новым тренером «Динамо» пока неизвестно и это, для нашей Команды, новость скорее плохая, чем хорошая.
  Любой из Вас, Друзья, может мысленно поставить себя на место нового главного тренера «Динамо». Лично я бы расторг ранее обещания «Днепру-1» и отозвал бы своих обоих исполнителей под знамёна «Динамо». И этот вопрос лежит на поверхности. Булеца Неутомим и, при всех своих огрехах, прекрасно «рвёт» всю бровку поля. Супряга-один из Лучших Снайперов УПЛ и забивает за Клуб, который Его арендует!
  Нам неизвестно, как и о чём договаривались два богатых человека, но Существует Очень Большая вероятность того, что 22 августа наша Команда может стартовать без тих двух Прекрасных Ребят…
  Будем надеяться, что этого не случится.
  рейтинг: 0
 • Василий1949
  Пн, 20 июля 2020, 20:38
  но когдато они ушли бы инадо заранее готовится к этому может и взяли довбыка

  рейтинг: +3