Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Олександра Кучера:

–  Сьогодні ми грали у те, що і планували. У першому матчі у нас це не вийшло, а от сьогодні, те, про що ми домовлялися у нас виходило.

– Чи правда, що перед грою в команді було отруєння?

– Так, у нас минулої вночі отруїлися одразу вісім футболістів і семеро працівників з персоналу клуба. Вони не спали всю ніч. Деяким ще було погано в роздягальні, і вони виходили на другий тайм. Крім того, захиснику, котрого ми замінили у другому таймі, теж було погано. Він вже не міг грати далі. Сьогодні на полі було багато гравців, котрі були отруєні.

– Яке у вас враження від обох ігор?

– Можу сказати, що це протистояння ми програли у першому таймі першого матчу, тому що другий тайм першої зустрічі і сьогоднішній матч показали, що ми здатні на більше, і ми можемо грати з такими командами, як «Панатінаїкос». Сьогодні мені хлопці сподобалися, сподобалося те, як вони грали. На передматчевій пресконференції я казав, що ми повинні сьогодні показати, що ми – Українці, і я вважаю, що вони сьогодні це довели. Вони гідні того, щоб називатися Українцями. Вони молодці, я їм дуже вдячний за цю гру.

– Вважаєте, що гра закінчилася після червоної картки?

– Звичайно, що це був основний епізод, котрий зламав всю гру. Те, що я побачив у цьому моменті – то жовта картка 50 на 50, а червоної там точно не було. А ще, знаєте, нам у першому матчі такий же 11-метровий поставили, коли нам забили третій гол. Завжди щось не на нашу користь.

– Що трапилося з воротарем команди?

– Його забрали до лікарні і зараз я не можу сказати, який його стан. Там струс мозку, розсічення було, адже я бачив кров. Більш точно про стан його здоров’я ми дізнаємося пізніше.