Вт, 29 ноября 2022, 00:14
просмотров: 4243 коментариев: 2 

Олександр Піхальонок: Перше місце було у мріях

Олександр Піхальонок: Перше місце було у мріях

– Сьогодні, напевно, засмутив не лише сам факт поразки, а й те, що їй передувало та за яких умові вона відбулася?

 

– Поразка є поразка. Не можна пропускати такі м’ячі. Коли виграєш 1:0, грати в обороні вся команда має більш організовано. Другий, зрозуміло, отримали у відповідь на те, що великими силами йшли вперед, а перший, вважаю, не можна так пропускати.

 

В цілому, якщо брати півріччя, завершили не на мажорній ноті, але воно вийшло дуже добрим. Особливо враховуючи те, що в нашій обоймі вже більше двох місяців перебуває не більше 14-ти польових гравців. Тому не треба вішати носа. Маємо добре відновитися, попрацювати на зборах, підсилитися та готуватися до другого кола й матчів єврокубків.

 

– Зараз вже можна розкрити таємницю: ти майже не готувався до цього матчу через хворобу. Наскільки взагалі був у змозі грати?

 

– (посміхаючись) Так, був готовий не на сто відсотків. Два дні хворів, потім був день у дорозі, а перематчеве тренування провів не повністю. Але не будемо шукати виправдання. Якщо виходиш – маєш досягати позитивного результату. А сьогодні це не вдалося.

 

– Для такого гравця, як ти, напевно, особливо неприємно грати на полі такої якості?

 

– Так, поле не дозволяло грати у той футбол, в який ми хочемо. Але, повторюся, вийшовши вперед у рахунку, не мали права пропускати такий гол.

 

– Ти вже підбив підсумки півріччя, але чи міг уявити після матчів з АЄКом у Лізі Європи, що все складеться саме таким чином?

 

– Ми, звичайно, налаштовувалися на кожну гру, але щоб завершити півріччя на першому місці… Це було у мріях (сміється)

 

– Чого тепер відчуваєш більше: мотивацію або тиск побоювання втратити позиції?

 

– Мотивацію, звичайно, мотивацію. Працювати, працювати та ще раз працювати. Маємо добре провести збори та підготуватися до другої частини. Це дуже важливо, адже буде вдвічі, а то й втричі важче, ніж зараз.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

2 комментария
 • Матвеус
  Вт, 29 ноября 2022, 03:38
  Всё толково рассказал, молодчага Пиха! +
  рейтинг: +10
 • Анатолий Викторович
  Вт, 29 ноября 2022, 07:06
  Пиха один из лидеров СК через него идет игра.Было видно что не совсем в форме вышел, помогал сколько мог.Молодец.
  рейтинг: +11