Пт, 9 сентября 2022, 13:00
просмотров: 1271 коментариев: 1 

Паскаль Янсен: Дніпро-1 зробив цю гру складною для нас

Паскаль Янсен: Дніпро-1 зробив цю гру складною для нас

– Гра була непростою, як ми і передбачали. Нам потрібно було намагатися створювати простір, і нам було складно грати з м’ячом і без м’яча. У другому таймі ми збільшили швидкості, і у нас був чи не єдиний момент, який ми зуміли реалізувати. Простору потім стало більше, адже «Дніпро-1» мав відходити від своєї захисної гри. Я не можу сказати, що ми сьогодні показали ідеальну гру. Нам не все вдавалося, але головне, що нам вдалося перемогти.

 

– Зрозуміло, що ви задоволені результатом, а чи задоволені ви якістю гри?

 

– Очевидно, що ми можемо грати краще, але ми маємо розуміти, що «Дніпро-1» зробив цю гру складною для нас. Як я і казав, ми маємо діяти краще у грі на м’ячі і у точності передач. Але я сказав гравцям, що навіть у такій складній грі, коли не все складається на нашу користь, ми все одне повинні досягати результату. Найголовніше у такий момент набрати три очки і рухатися далі, тим більше, що у нас складний календар попереду.

 

– Як вам атмосфера у Кошице?

 

– У нас була традиційна прогулянка містом посеред дня, як ми і завжди робимо у гостьових матчах. Атмосфера була чудовою, ми раді були бачити багато українців на стадіоні. Ми знаємо, як зараз українці страждають, і мені здається, що вони були щасливі побачити свою команду і своїх співвітчизників у матчі європейського рівня. І ми були раді тому, що ми із суперником сьогодні зуміли певною мірою переключити думки цих людей від усіх цих страждань які зараз спіткають українців і вони б могли трохи відпочити.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

1 комментарий
  • danilo_sousa
    Пт, 9 сентября 2022, 21:00
    это же пеп гвардиола
    рейтинг: +2