Вс, 25 октября 2020, 15:33
просмотров: 1499 коментариев: 1 

Сарнавський: Треба, щоб у захисті було спокійно, а попереду ми розберемося.

Сарнавський: Треба, щоб у захисті було спокійно, а попереду ми розберемося.

— Богдане, у команди друга перемога поспіль в чемпіонаті. Можна сказати, що все вже налагодилось?

 

— Я би поки що так не сказав, що усе вже налагодилося.  Для нас ця перемога просто черговий крок вперед, який ми зробили. У нас попереду ще велика дистанція, на якій ми будемо боротися, і у кожному матчі намагатимемося здобути три очки. Звичайно, що сьогодні наша команда була під натхненням минулої перемоги над «Десною», і ми налаштовувалися у Львові тільки на те, щоб вивезти звідси три очки, чого ми і досягли. Хоча і була деяка нервовість. Головний тренер нам казав, що «Львів» — це досить міцна команда. що вони сьогодні і показали.  Вони непогано тиснули і захищалися, але ми зуміли все це переломити і забили три чудових голи.

 

— Тобі не вдалося сьогодні зіграти на нуль. Не було хвилювань за рахунку 2:1, що суперники можуть відновити рівновагу?

 

— Хвилювань не було, адже якщо я почну переживати, то усі це побачать і вся команда буде мандражувати. Я навпаки повинен бути повністю впевнений і буду намагатися так робити і далі, адже нам потрібно, щоб у захисті все було спокійно, а попереду ми вже розберемося. У нас  у нападі чудові виконавці. Хочу привітати і Артема Довбика, і Ігоря Когута, і Олексія Чичикова – останній взагалі дивовижний гол забив. Хочу усіх їх привітати із забитими м’ячами – вони сьогодні молодці!

 

— Попереду протистояння з «Динамо». Що потрібно команді, щоб здивувати суперника?

 

— Треба слухати головного тренера і він нам розповість, що треба робити (посміхається).

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

1 комментарий
  • ben_gurion
    Вс, 25 октября 2020, 16:26
    БОГДАН, Вы очень сильный Вратарь играя на линии собственных ворот, но на выходах Вас лихорадит и заносит либо медленно, либо в иную сторону. С этим необходимо что-то делать, больше тренироваться с помощью Валерия Городова.
    Ни Кыяны, ни Дончане Вам не простят ваши промахи и ваш перепуг.

    рейтинг: +10