Сб, 20 марта 2021, 21:16
просмотров: 2176 коментариев: 9 

Сваток: Головний герой - команда

Сваток: Головний герой - команда

— Олександре, ти сьогодні вперше за певний час вийшов у стартовому складі команди і провів весь матч. Наскільки складно далася гра?

 

— Так, була тривала пауза. Після зборів ігровий тонус дещо став втрачатися, але вже у процесі гри став більше освоюватися. Фізично ще було важкувато витримати усі 90 хвилин через цю ігрову паузу. А в цілому команда зіграла добре, усі відпрацьовували один за одного у захисті, а власними моментами ми скористалися, тому і зуміли досягти позитивного результату.


— В складі «Десни» є фактурні форварди, на яких йде чимало навісних передач. Готувалися саме до такої гри, чи можливо суперник чимось здивував?

 

— В принципі все так. Тренерський штаб нам повністю розповів, як буде діяти суперник, тому ми все це знали, що буде багато подач, що вони добре грають головою і як саме вони відкриваються. Проте все ж таки у них було кілька моментів, коли вдавалося завдати удари і добре, що в цих епізод нас виручав Валера Юрчук. Так що ми усе це знали і готувалися саме до такої гри. Добре, що вона у підсумку так склалася.


— Хто сьогодні більший герой – Юрчук чи Чуже?

 

— Команда — головний герой (посміхається). Валера і Маріо опинилися в потрібному місці у потрібний час, за що їм велика подяка, але загалом вся команда терпіла, працювала, виконував установку, що і призвело до перемоги.

 

— Наскільки команда задоволена виступом у цій зимово-весняній частині чемпіонату?

 

— Тут ні для кого не секрет, що ми задоволені. Можна подивитися у турнірну таблицю, а там ми за цей невеликий період набрали більше очок, ніж за все перше коло і це головний показник. Навпаки, трохи шкода, що зараз наступає перерва, а поки у нас йдуть такі результати, то хотілося грати і грати.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

9 комментариев
 • Соверен
  Сб, 20 марта 2021, 21:27
  Сват, спасибо за игру и победу!
  рейтинг: +12
 • vic - tor
  Сб, 20 марта 2021, 21:29
  на мой взгляд Сваток тоже отыграл на отлично (кроме одного ляпа).
  рейтинг: +9
 • Leoniddnipro
  Сб, 20 марта 2021, 22:04
  Так, Сваток зіграв майже бездоганно.
  рейтинг: +6
 • Spirt
  Вс, 21 марта 2021, 00:09
  Прекрасная подмена Дугласу — ожидания целиком оправданы. Но, наша защита пока что еще не выглядит цементом, слишком много позволили Десне.
  рейтинг: +6
 • mong
  Вс, 21 марта 2021, 01:43
  В интервью есть один важный момент.Я по поводу того, что не имел игровой практики.А кто вам уважаемые мешает попросить тренера и сиграть за дубль, или корона свалится с головы?
  рейтинг: +4
 • silin
  Вс, 21 марта 2021, 08:37
  Тейлор красавчик.
  рейтинг: +4
 • ben_gurion
  Вс, 21 марта 2021, 10:01
  Когда-то. во времена ФК. «ДНЕПР», я назвал Александра Сваток «Мастером Автогола», когда Он вернулся в новый «ДНЕПР-1» все мы увидали то, что Саша спит в оглоблях. Но вчера Сваток таки проснулся и был Лучшим в динамике, в пасе и в отборе. Спасибо Вам АЛЕКСАНДР за Игру!
  Будьте всегда ЗДОРОВЫ!
  рейтинг: -6
 • Viktor
  Вс, 21 марта 2021, 13:36
  Очень хочется, чтобы дальше Саша держал хотя бы такую планку, как в этой игре. Нервишки нужно брать в руки. В самом начале мог схлопотать красную, опоздай на секунду к мячу. И во втором чуть не привез… Хорошо, что так закончилось.
  рейтинг: +5
 • UTOPIE
  Пн, 22 марта 2021, 13:05
  Неповоротлив он слишком… Нет в нём изящества, как в том же Логинове… Как шкаф Саша Сваток стал. Не знаю, что тому причина — то ли закачался как атлет, то лишний вес всё таки наличествует. Но в его ранние годы, он был более щупловат и более проворен. Сейчас же — сами видите. Может выдать вроде бы и неплохой матч, если играет вся команда, а может так налажать, что становится безусловным антигероем матча, и далеко не одного случайного. Нет в нём железобетонной уверенности как в том же Дуги, и отчасти Логи… Поэтому и запасной без вариантов
  рейтинг: +2