Пт, 19 июня 2020, 22:16
просмотров: 2367 коментариев: 11 

Ул'яницький: Ніякого пенальті не було

Ул'яницький: Ніякого пенальті не було

— Сьогодні хлопців не треба було налаштовувати. Коли ми тільки-но прийшли працювати до «Ворскли», перша гра була у Дніпрі. Ви пам’ятаєте, як тоді витерли ноги об нас. Сьогодні «Дніпро-1» бажав виграти, а ми дуже хотіли. Вийшло, що хотіння виграло у бажання.

 

— Чи згодні ви з Максимовим, що суддя сліпий? Чи маєте іншу думку щодо епізоду з пенальті?

 

— Я переглянув епізод з пенальті. Моя думка – ніякого пенальті не було! Розібралися з боковим суддею. А Вілійович завжди відстоює команду, він справедливий, чесний, порядний. Його у таких моментах не зупинити. Вийшло, що відстояв, адже рішення було прийнято. Це внесло напруження у матч. Через відміну була метушня, крики, і весь матч був у напрузі. Рішення суддів я не обговорюю, але вони були в обидва боки дещо незрозумілими.

 

— Як оцінюєте контроль м’яча та стандарти «Ворскли» сьогодні?

 

— У нас є завдання перед грою по стандартах як у власних воріт, так і біля чужих. Вважаю, якщо зіграли «на нуль», значить, впоралися біля власних воріт. А попереду хотілося б трохи краще зіграти, вичавити максимум з того, що заробляємо біля чужих воріт. Ми працюємо над цим, і якщо гарно працювати, прийдуть і голи.

 

— Якщо завтра команді запропонують продати Дмитра Різника, ви його відпустите?

 

— Це питання не до мене. Усі розуміють, що є талант, працездатність – це видно. Він добре працює та грає. Напевно, має у майбутньому й добре коштувати. Все попереду. Зараз світ інформації – усі  все бачать. Не лише Дмитра, у нас багато молоді підходить, потихеньку грюкає у двері. Все буде на футбольному полі. У молоді все попереду.

 

— Як плануєте відновлювати команду перед кубковим півфіналом?

 

— У нас є медичний штаб, всі умови на базі. Ми ставимося до цього дуже серйозно, адже у футболі важливу роль грає відновлення та профілактика травм. Ми працюємо за власною програмою, відновлюємося та готуємося до матчу. Хлопці самі розуміють, що це буде за матч. У Маріуполі, напевно, буде багато емоцій, адже кожна команда хоче перемогти.

 

— Чи виконали гравці тренерську установку, і які чинники вплинули на результат?

 

— Ми встигли перекинутися парою слів з Юрієм Вілійовичем після гри. Не завжди тренер буде повністю задоволений діями гравців. Але сьогодні ми бачили самовіддачу та навіть самопожертву. Виграли та йдемо далі.

 

11 комментариев
 • fandnepr12
  Пт, 19 июня 2020, 22:24
  Повезло сукам этим сегодня
  рейтинг: +1
 • M.Brooks
  Пт, 19 июня 2020, 22:54
  Здесь комментировать нечего, ни одного слова полезной информации. Всё интервью — пустая трата времени ;)
  рейтинг: +16
 • leonid 1962
  Сб, 20 июня 2020, 08:45
  Зібратися і дати п… й в останніх турах, а Ворсклі наклепати кінцівку і все буде ок.

  рейтинг: +3
 • Педепут
  Сб, 20 июня 2020, 10:41
  «Когда мы только пришли работать в «Ворсклу», первая игра была в Днепре. Вы помните, как тогда вытерли ноги о нас.»

  Теперь о вас вытрут задницы, истерики!
  рейтинг: +2
 • Педепут
  Сб, 20 июня 2020, 10:43
  истерички
  рейтинг: +2
 • Alter Fan.1-D
  Сб, 20 июня 2020, 15:20
  А что ему оставалось говорить о своей команде: да, пенальти был, а все побежали к судье с матерными криками потому что не умеют управлять собой, вести по мужски! Так его уволили бы на следующий день. А Максимова надо дисквалифицировать игры на 3- неэтичное, оскорбительное поведение, с него все крики и начались.
  рейтинг: +4
 • ben_gurion
  Сб, 20 июня 2020, 17:38
  Пенальти не было???
  Ульяницкий-педераст который сожительствует с Максимовым.
  рейтинг: +1
 • ben_gurion
  Сб, 20 июня 2020, 17:53
  За час до той зло-частной игры в Селе Полтава, что близ Диканьки, мне позвонил мой Друг Орденоносец Чернобылец МАБОРУ и сказал следующие: «После победы наших в Днепре, эту игру в Полтаве отдадут „Ворскле“ ибо два тренера-рэкетира, у которых хозяева в авторитетах воровских ходят, могут любого украинского Судейку запугать». Я уверен в том, что Он имел ввиду Костышина и Максимова.
  Лично я знал этих персонажей, как игроков ФК. «ДНЕПР».
  Они были хорошими Футболистами и одновременно отменными скандалистами, грубиянами и зачинщиками провокационных драк. Такие люди не меняются, они всю свою жизнь несут зло в массы.
  рейтинг: -1
 • ben_gurion
  Сб, 20 июня 2020, 18:13
  Те, кто минусы мне ставит здесь, тот является коллегой Ульяницкого. Но вы не нервничайте сильно ибо ваших братьев, в смысле мальчиков по вызову, сегодня в мире пруд пруди. Противные, берегите себя.
  рейтинг: -6
 • ben_gurion
  Вс, 21 июня 2020, 13:55
  Петушкам моё фе.
  рейтинг: -7
 • Жоня
  Вс, 21 июня 2020, 18:54
  Да, не приятная история, и это практически норма в чемпионате.
  рейтинг: 0