Ср, 15 января 2020, 17:18
просмотров: 1515 коментариев: 2 

Хобленко: Переконаний, що прогресуватиму у Дніпрі-1

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Хобленко: Переконаний, що прогресуватиму у Дніпрі-1

— Олексій, як освоюєшся в команді?

 

— Готовий до роботи, відчуття позитивні. З усіма хлопцями вже познайомився, хоча деяких знав ще раніше. В команді сприйняли добре, я комунікабельний, так що, думаю, проблем не буде.

 

— Вже говорив з головним тренером? Чого він від тебе чекає на полі?

 

— Ще поспілкуємося. У нас попереду будуть збори, тож, думаю, настанови ще отримаю.

 

— У тебе була можливість виступити у кваліфікації Ліги Чемпіонів за «Динамо» (Брест), але ти вирішив повернутися в Україну. Яка головна була мотивація?

 

— Не вважаю, що переїзд в Україну — це зменшення рівня. Переконаний, що буду тут тільки прогресувати, адже тут хороший чемпіонат, хороша команда, є чудова база для відновлення. Мені зараз 25 років, і я хочу прогресувати. Впевнений, що мій шанс зіграти у Лізі Чемпіонів або у Лізі Європи ще від мене нікуди не подінеться.

 

— На твій погляд, «Дніпро-1» може зачепитися за першу шістку ще у цьому сезоні?

 

— У нас попереду ще будуть збори. Ви самі бачите, що команда добре підсилилася, і в цілому має дуже хороший підбір гравців. Тепер нам головне — згуртуватися. Буде в команді колектив, і тоді ми будемо боротися за найвищі місця у турнірній таблиці.

 

2 комментария
 • ben_gurion
  Ср, 15 января 2020, 18:25
  Уважаемый Алексей, вот именно-Главное Коллективизм в Команде. Желаю Вам стать лучшим бомбардиром Премьеры весны 2020 года. ЗДОРОВЬЯ Вам и Удач в новом Коллективе.
  рейтинг: +5
 • Алекс74
  Ср, 15 января 2020, 23:16
  Очень надеюсь на тебя, Алексей!!! Приеду с Мелитополя на матч с Динамо, в том числе посмотреть твою игру!!! Не осрами наши надежды!!!
  рейтинг: +6