Дніпропетровський Дніпро програв одеському Чорноморцю з рахунком 0:1 у матчі 26-го туру чемпіонату України. Свою руку до цього доклав і головний арбітр Анатолій Жабченко.

Моряки вийшли вперед на 33-ій хвилині завдяки голу Торніке Окріашвілі. Сім хвилин потому Євген Селезньов забив чистий гол, однак Жабченко не зарахував його, бо Дніпро швидко ввів м’яч у гру з аута, поки один з гравців лежав на газоні — йому нібито потрібна була допомога.

В цей час зав’язалися тренерські розбірки: керманич одеситів Роман Григорчук кинувся на Хуанде Рамоса і залишився без покарання.

Пізніше судді не помітили відверту гру рукою Олексія Гая, а це був 100 % пенальті.

Слід зазначити, що Дніпро було важко впізнати у цій грі. До кінця матчу підопічні Рамоса так і не змогли зібратися та врятувався від поразки. Причому, дніпряни могли пропустити ще: на 72-ій хвилині Окріашвілі струсонув стійку.

Щодо суддівства додамо ще, що у суботньому донецькому дербі між Шахтарем та Металургом арбітр не призначив два пенальті у ворота гірників.

tsn.ua

P.S. Нагадаємо, що саме арбітр Анатолій Жабченко судив останній скандальний матч Дніпро — Металіст на Дніпро-Арені.