Вс, 28 июня 2020, 21:41
просмотров: 1412 коментариев: 8 

Бабич: Ми здивували суперника агресивною грою.

Бабич: Ми здивували суперника агресивною грою.

— Сьогодні ми радіємо перемозі. Грали проти лідера нашої групи за 6 очок. Грали проти команди, яка добре укомплектована. Тим більше, враховуючи, що ми відіграли 120 хвилин у Кубку, я радий, що хлопці витримали, виконали те, що ми від них вимагали. І, напевно, ми дещо здивували суперника агресивною грою. Поки були у рівних складах, повністю контролювали гру. Так, були напівмоменти у суперника, але я був впевнений, що ми доведемо гру до логічного завершення – до перемоги. Після вилучення, коли пішла низка дитячих помилок, більше стали нервувати. Могли й зіграти внічию. Матч давався, поки не залишилися у меншості і отримали непотрібний пенальті. Дитячі помилки в нас повторюються. У кожного є право на помилку, але хочеться, щоб їх було менше. Здоров’я у нас від цих помилок не додається.

 

— Ви зробили 7 замін порівняно з матчем проти «Ворскли». Наскільки ви ризикували?

 

— Я казав, що ми зробимо ротацію, дамо зіграти тим, хто буде готовий функціонально та психологічно. Ми це робили цілеспрямовано, і я задоволений, що хлопці, які вийшли, відпрацювали на «відмінно».

 

— Кащук забив після карантину вже третій гол. Задоволені його прогресом?

 

— Задоволений. В нього гарна зачіска, завдяки неї і забиває. Звичайно, він додає. Ми кажемо, що треба підпускати молодь поступово. Я йому казав перед грою, що він виходить у старті, він впевнений і заб’є. Найголовніше – вірно відпрацьовувати без м’яча, допомагати команді працювати у позиційній обороні.

 

— Повернулися до загальної групи Путря і Танковський. Коли їх можна очікувати у грі?

 

— Танковський лише перед попередньою грою до нас долучився, він лише виконую роль нейтрального у загальній групі. Якщо він підійде до стикових матчів, буде добре. Що стосується Путрі, він перебуває у кращому стані. За 15 днів в нас буде 5 матчів, і там будемо знову робити ротацію. Гадаю, того ж Путрю там і побачите на полі.

 

— Враховуючи березневі зустрічі з «Дніпром-1» та сьогоднішній матч, чи можна казати, що в українському футболі з’явилося нове цікаве протистояння?

 

— Напевно, по-іншому і бути не може. «Дніпро-1» — лідер нашої групи. Так, легкий відбиток залишився від тієї гри, і я хлопців дещо мотивував тим. Це добре. Приємно грати такі матчі. «Дніпро-1» має кваліфікованих футболістів, постійно грає через короткий та середній пас, плюс долучився італійський спеціаліст з тактики. Не дербі, але була гра за 6 очок, і ми задоволені, що її виграли.

 

8 комментариев
 • fandnepr12
  Вс, 28 июня 2020, 21:54
  Повезло вам. Случайная победа. У Димы медитация не прошла
  рейтинг: -2
 • young
  Вс, 28 июня 2020, 22:02
  Таки удивили, если наши весь первый тайм просто пешком ходили от очень большого удивления.
  рейтинг: +3
 • M.Brooks
  Вс, 28 июня 2020, 22:04
  Взяли 6 очок? Перестаньте говорить придуманную хероту на конференции. Говорите просто от себя, а не заученными фразами…
  рейтинг: +1
 • Vlad1- Germany
  Вс, 28 июня 2020, 22:15
  А Дима несёт ещё большую хреноту -«игра была равная»! Это при том, что у Марика каждая атака была на скорости и была опасна.
  рейтинг: +5
 • UTOPIE
  Пн, 29 июня 2020, 10:52
  Один Бабич, как тренер, уже на голову сильнее ДСМ, да чего там лукавить — да всего нашего нынешнего ТШ…
  рейтинг: 0
 • fandnepr12
  Пн, 29 июня 2020, 11:25
  Это так. И не только Бабич. Но что теперь не бороться за плей офф? Давайте все оставшиеся сольем, один же хрен не вылетим, так что ли? Думаю это неправильно будет
  рейтинг: +1
 • ben_gurion
  Пн, 29 июня 2020, 17:04
  Бабич такой же «мудрый» п… добол, как и наш Михайленко. Победила команда-Мы поразили и опрокинули соперника! Проиграла команда-Нам просто не повезло, но мы старались…
  Скажу Вам положа руку на сердце-В сегодняшнем чемпионате УПЛ имеются лишь два Украинских Тренера и это РЯБОКОНЬ и СКРИПНИК, все остальные претворяются тренерами и строят умные умненькие физии, или плачут, или судей матерят, или судьям заносят…
  рейтинг: 0
 • fandnepr12
  Пн, 29 июня 2020, 18:22
  Это точно! Аж смешно стало, кабы не было так грустно
  рейтинг: +1