Сб, 3 октября 2020, 23:40
просмотров: 2975 коментариев: 21 

Ігор Йовічевич: Мотивація в усіх нас зашкалює

Ігор Йовічевич: Мотивація в усіх нас зашкалює

— В першу чергу, футбол – це гра, емоції. Ми граємо для вболівальників. Хотіли їм подарувати гарну гру. Не лише результат, а гру – щоб вони побачили, що команда грає для вболівальників і презентує клуб якнайкраще. Зважаючи на сьогоднішню гру, вважаю, що ми на правильному шляху. У першому таймі ми грали за такою структурою, що не давали нічого робити супернику. Дуже гарному супернику, незручному, жорсткому. «Ворскла» невипадково вгорі турнірної таблиці, але перший тайм був чисто нашим. Мали тоді вирішувати долю матчу. Те, що нам забили гол у відповідь, психологічно вплинуло. Другий тайм теж сподобався структурою гри. Ми мали свої моменти, мали ритм, аби відповідати на їхню вертикальну гру. Мали забивати, але пропустили. Боролися до кінця, і, що дуже мене тішить як тренера, команда не втрачала структуру і відповідальність. Були зміни по ходу матчу як у нас, так і в них, тиснули, накривали. 120 хвилин у кубковому матчі мали б вплинути, але у команди були такі емоції, що вони бігли один за одного. Команда росла з хвилини до хвилини, і той гол – нагорода для команди.

 

— Другий гол схожий на ті, що команда пропускала: гравець обіграв майже всіх. Що з цим робити?

 

— Слухайте, це майстерність футболіста – вона теж має вагу. Так, були певні помилки, ми їх розберемо на теорії, бо дуже легко відкривалася дорога до воріт. Основні принципи оборони – закрити рамку воріт. Дуже легко відкривалася дорога – як в аеропорту. Будемо працювати на цим. Ми взагалі не тренувалися – почали з циклу трьох матчів за тиждень. Тактичних тренувань майже не було. Лише відновлення. Зараз, після вихідних матимемо 15 днів, щоб серйозно підгодовуватися до наступних матчів.

 

— Чи звернули ви увагу, вивчаючи нашу команду, що велика кількість пропущених м’ячів йде з 14-ї зони. Так само й сьогодні було. Що з цим робити?

 

— 14 зона – найнебезпечніша. Хто її виграє – перемагає. До речі, ми теж забили з 14-ї зони. Як я казав, ми перший тайм зіграли якісно, агресивно у високому пресингу. Після кубкового матчу я побоювався, що ми не витримаємо темп до кінця, але футболісти вірили до кінця, що зможуть. І Бог нам дав нагороду потішитися та йти на перерву у доброму гуморі.

 

— Чим буде заповнена пауза?

 

— Маємо дати гравцям пару вихідних днів, бо три матчі за тиждень – дуже велике навантаження. Будемо потім готуватися. Маємо діагностику стану команди. І за три проведені матчі я побачив, що команда являє собою, над чим маємо працювати. Ми запланували два тижневі мікроцикли перед матчем із «Десною». Буде багато тактики, але й буде робота над фізичною підготовкою. Є, над чим працювати, і мотивація в усіх нас зашкалює.


— У команди був шалений настрій. Гол на останній хвилині, емоції…

 

— Ви побачили, як команда святкує гол. Це команда, і ми мусимо довести, що є командою, яка заслуговую найвищих місць. Будемо битися за це. Футболісти знайомляться з нами, а ми з ними. Це настільки швидко й гарно проходить, що полегшує мою роботу. Вважаю, що все буде з часом добре.

 

— Один з журналістів під час матчу, сказав, що у вас є якась хорватська хімія…

 

— Хотілося б мати контроль в усіх сегментах гри. І коли маєш м’яч, і під час гри без м’яча, і на стандартних положеннях. Як тренер мусиш дати команді інформацію, коли суперник виходить в обороні, позиційно атакує, але подає з флангу вже у третій зоні. Або що хочеш, коли м’яч у Сарнавського, Батагова чи на флангах при подачі. У футболі дрібниць немає. Неможна говорити, що любиш лише контроль м’яча. Це невірно. Футболісти володіють м’ячем лише декілька хвилин з 90-та, а решту часу бігають без нього. Важливо мати структуру, віру у те, що роблять. З часом будемо ще більш конкурентоздатними та претендувати на місця, які заслуговуємо. Дякую і дуже велике вітання усім вболівальникам. Сподіваюсь, що їм сподобалося налаштування та боротьба команди і, нарешті, зважаючи на обставини, результат.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

21 комментарий
 • sabaha
  Вс, 4 октября 2020, 00:06
  Ніяких притензій, нам сподобалося. Бажаємо успіху вам.
  рейтинг: +20
 • UTOPIE
  Вс, 4 октября 2020, 00:13
  Очень круто было, когда сразу после финального свистка весь коллектив в полном составе вышел в центр поля и произнёс клятву единения… Никогда подобного в Днепре ранее не видел!!!
  рейтинг: +20
 • sabaha
  Вс, 4 октября 2020, 00:21
  Поддерживаю, это было класс
  рейтинг: +12
 • cors
  Вс, 4 октября 2020, 00:41
  Ни чего плохого не могу сказать о тренере, эмоциональный, говорит толково, как есть, я думаю просмотрит предыдущие матчи, сделает выводы, почистит состав, хорошо поработает в перерыв, до следующего матча, и вперёд к победам.Если бы ещё усилили пару провальных позиций, это было бы вообще супер.
  рейтинг: +15
 • dneprovskiy
  Вс, 4 октября 2020, 01:05
  Эээ..14 зона это где???
  рейтинг: +1
 • Фан Днепров
  Вс, 4 октября 2020, 01:22
  вот все зоны
  рейтинг: +1
 • Фан Днепров
  Вс, 4 октября 2020, 01:22
  картинка не прикрепилась, так что извините, прийдется вам загуглить самим
  рейтинг: +1
 • ОМ27
  Вс, 4 октября 2020, 10:22
  Для атакующей команды — это по центру перед штрафной площадкой соперника, где находится полукруг.
  рейтинг: +1
 • Палыч
  Вс, 4 октября 2020, 07:45
  Читаю о Игнатенко коменты болел, так те не особо расстроились, что ушел с арендовца.
  Видать«хороший» трансфер мы провернули.
  рейтинг: -6
 • dneprovskiy
  Вс, 4 октября 2020, 08:22
  А мы разве можем купить норм игрока? У нас единственный нормальный кандидат на эту позицию, нормальный более менее по скилу, так мы его не взяли остался в Порту
  рейтинг: -8
 • Alexandr_Didus
  Вс, 4 октября 2020, 18:14
  Это говорит человек, который не знает, где находится 14 зона?
  рейтинг: -1
 • Grod 1980
  Вс, 4 октября 2020, 09:47
  Ну послушайте, никто не говорит, что это панацея, но у каждого игрока есть своя команда, свой тренер, свое место на поле, све доверие. Посмотрим, но то что лишним не будет то точно.
  рейтинг: +2
 • UTOPIE
  Вс, 4 октября 2020, 13:46
  Вы не правы. Посмотрите насколько Игнатенко был точен и полезен вчера, хотя его игра была не особо броской, что и понятно, первый матч в составе новой команды, да ещё и в старте…
  www.youtube.com/watch?v=9x4qGi5Aw1w&feature=youtu.be
  рейтинг: +2
 • Grod 1980
  Вс, 4 октября 2020, 15:29
  Очень сильно, по нарезке как будто играл с командой годами
  рейтинг: +4
 • Лукьян
  Вс, 4 октября 2020, 08:28
  Vlad1- Germany Выконечно один из самых опытных здесь болельщиков, но таблицы это теория, а есть ещё логика. Я не верил в Михайленко в первую очередь потому, что он н еимел должного опыта и н емог завести команду. Ведь уже зимой было понятно, что у него ничего не получится. Игор же тренер опытный, характерный. И состав наш при необходимых заменах сможет играть на уровне команд второй половины турнирной таблице.«Давайте подождем, рано об этом говорить»- это все возростное. Подождем конечно момента когда к игре снами будут серьезно готовится Шахтер и Динамо. Но это обязательно со временем произойдет! Был длительный период когда нам очень не везло, но все кто потратил на причале кучу нервов, чьи мысли, переживания я постоянно читал… короче, вы настоящие болельщики и хорошие люди!
  рейтинг: +6
 • фермер-mong
  Ср, 7 октября 2020, 07:20
  Здесь Вы не правы насчет возрастного.Это молодые могут подождать.Старикам ждать некогда.
  рейтинг: 0
 • Grod 1980
  Вс, 4 октября 2020, 09:58
  В конце игры показалось, если бы судья дал доиграть последнюю атаку, при выносе мячя, то могли бы и выиграть. Ворскла в последние минуты развалилась
  рейтинг: +1
 • UTOPIE
  Вс, 4 октября 2020, 13:53
  Эта ничья — как победа!!! Во всяком случае я увидел команду, и увидел что игроки все мастеровитые у нас, просто кто-то более в лучшей спортивной форме, кто-то нет. Но точ, что эта банда будет прибавлять и расти каждый отдельно взятый её элемент у меня пока сомнений не возникает… При ДСМ было беспросветное болото при очень серой и посредственной игре, сейчас же в игре команды появилась какая-то искра, задор, мотивация. А Игор как заправский дирижёр прыгает, скачет и постоянно перемещается по бровке тактически подсказывая (но не руководя как ДСМ игрой).
  рейтинг: +5
 • AlexDeadLine
  Вс, 4 октября 2020, 14:47
  От дійсно, якщо у нас буде виходити на поле справжня «банда», успіхи не куди не подінуться від нас. Але від болота Міхи ще тхне ))
  Нещодавно дивився в Ютубіпро пітбуля Едгара Да́відса, таких нам зараз потрібно!
  рейтинг: +3
 • Grod 1980
  Вс, 4 октября 2020, 15:33
  Вот что значит когда тренер доносит каждому, что он должен делать на поле, яркий пример Когут. Только недавно он просто был помехой, в этом матче был полезен.
  рейтинг: +5
 • фермер-mong
  Ср, 7 октября 2020, 07:17
  Кто бы Сватку донес.
  рейтинг: 0