Пт, 12 марта 2021, 12:54
просмотров: 2223 коментариев: 12 

Йовічевіч: Якщо ти не забиваеш, то не можеш виграти (+відео)

Йовічевіч: Якщо ти не забиваеш, то не можеш виграти (+відео)

 

 

— І «Ворскла», і «Дніпро-1» ще не знають поразок у весняній частині першості, і, сподіваюся, що для нас так буде і далі. Останні дві гри з «Олександрією» в чомусь були підготовчими, адже і «Ворскла», і «Олександрія» мають один стиль, грають у вертикальний футбол – це простий, силовий футбол з великою кількістю верхових передач, підбирань і тут нам треба вести себе таким же способом, як з «Олександрією», тобто виграти боротьбу, показати свої кращі якості і перемогти.

 

— Вболівальники зараз чекають від спортклубівців більш креативного футболу. Чи може у нього команда заграти у найближчий час?

 

— Креативний футбол – це мрія кожного тренера, але зважаючи на те турнірне становище, що у нас зараз є, думаю, що креатив може вивести нас на іншу дорогу, і наше місце у турнірній таблиці не дозволяє зараз бути відважливими і спробувати деякі ризикові речі, особливо виходи з оборони в атаку. Ми любимо витягувати суперника вперед, але якщо противник не дає цього робити і сам не грає у такий футбол, коли просто б’є вперед і змушує підбирати ці м’ячі, постійно боротися, то ми мушимо пристосовуватися до суперника і шукати свої моменти, використовуючи власні козирі. І у нас є моменти у кожному матчі, просто не вистачає реалізації, хоча ми домінуємо і диктуємо темп гри. А була б краща реалізація, то вболівальники були б більш задоволені нашими результатами. Якщо ти не забиваєш, то не можеш виграти.

 

— Зараз в Україні багато суддівських скандалів. Як ви до цього всього ставитесь?

 

— Так, зараз після кожного матчу чуєш коментарі тренерів і президентів клубів, які критикують арбітраж. Звичайно, що суддівський комітет аналізує роботу своїх фахівців, як тренери своїх гравців, і арбітри мусять це робити, але якщо вони є головними акторами у кожному матчі, то це явно не той шлях, яким повинен йти український футбол. Я знаю, що багато фахівців, скаутів, і взагалі спортивний світ слідкує за УПЛ, яка є міцною, потужною лігою, проте якщо у кожному матчі на перший план виходять арбітри, то це не той шлях, адже хочеться зосередитися на саму гру. Я, як тренер, хочу виграти гру: виманити противника, вдало завершити атаку, несподівано захопити простір і тут головні актори – це футболісти. А коли завершується матч і ми говоримо про суддівство, то це не вірний для українського футболу напрямок. Як кажуть «диму без вогнища не буває», і якщо постійно чуєш ці розмови після багатьох ігор, то треба комітету арбітрів у цьому краще розбиратися, щоб покращити стан УПЛ, а ми тренери будемо зациклюватися тільки на самому футболі. Не хочеться, щоб на результат матчу впливали якісь зовнішні фактори.

 

— Нещодавно ви були у гостях у Владики Симеона. Чи посприяє це тому, щоб у команди було менше штанг, поперечин і футбольний фарт нарешті посміхнувся дніпрянам?

 

— На даний момент м’яч влучає у штангу і не йде у ворота, але добре, що ця штанга у нас взагалі є. А щодо візиту, то не важливо в який саме храм ти підеш, Бог є з нами, тому віра це дуже важливий фактор. Візит був дуже корисний, ми ознайомилися з храмом і Владикою, який має дуже хорошу репутацію, тому я задоволений тим, що з ним познайомився. І, звичайно, що його віра дасть нам сили битися далі.


— Владика Симеон один з найпалкіших вболівальників команди. Чи ви відчули це у розмові з ним?

 

— Так, він все знаю про команду і вже бував у роздягальні, і зараз казав, що як тільки знайде вільний час, то знову прийде до нас на матч, щоб дати сили і натхнення зіграти нам ще краще і показати хороший результат. Ми по грі створюємо моменти, домінуємо на полі і вболівальникам на стадіоні це подобається, адже ми чуємо їх підтримку, але ще і хочеться забивати голи, щоб був кращий настрій і ще легше було грати через пас, креатив, ротацію складу, агресивний футбол. У другому колі ми стали значно ближче до воріт суперника і тепер віримо, що м’яч буде відскочувати від стійкі у ворота, а не в поле.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

12 комментариев
 • Соверен
  Пт, 12 марта 2021, 13:08
  «Бог є з нами! Хай допоможе нам Бог»
  рейтинг: +10
 • We want DD
  Пт, 12 марта 2021, 13:12
  «Нещодавно ви були у гостях у Владики Симеона...»

  Все ясно: это молодой европейский тренер...)
  Но остается скрытый рэзэрв — шаманизм: может Папа не далеко еще отъехал? Могли бы и кликнуть...)
  рейтинг: -9
 • XaspiX
  Пт, 12 марта 2021, 14:19
  Он Кополовца наслушался, перед игрой в церковь ходить
  рейтинг: -7
 • ben_gurion
  Пт, 12 марта 2021, 15:14
  Сходить Человеку в ХРАМ БОЖИ никогда вредно не бывает. И не имеет значения, Православный Христианский ХРАМ, Иудейский ХРАМ, Католический ХРАМ, Мусульманский ХРАМ, Ивангелише ХРАМ, Будуизкий ХРАМ, ведь ВСЕВЫШНИЙ СОЗДАТЕЛЬ один на всех, это различные Вероисповедания на-придумывали различных Богов, а в небесах нет политсовета.
  Игор, я Уверен в том, что Десница ГОСПОДНЯ оценит ваши старания и в Полтаве Пацаны наши таки одержат Победу.
  рейтинг: -1
 • Матвеус
  Сб, 13 марта 2021, 13:42
  Это плюс, однозначно!+
  рейтинг: +1
 • MaDmAzAy
  Пт, 12 марта 2021, 15:32
  Хех батюшка уже сам понял, что нападение бес попутал))) никак в ворота попасть не могут))) А вообще, если честно, наблюдается проблема Днепра ещё со времён покойного Мефодьича! Помню его такие слова: вся полузащита пытается забежать с мячом в ворота! Стандарты же натренировали, неужели сложно удары сходу, или из игры отработать? У нас все, ВСЕ игроки атаки с неплохим ударом! Так если ноги кривые, или открываться в штрафной не умеет никто — пусть колотят издалека! И эффектно и никакой автобус не поможет! Одним выстрелом двух зайцев!!!
  рейтинг: +7
 • ben_gurion
  Пт, 12 марта 2021, 17:38
  Уважаемый пан MaDmAzAy, Браво, как же Вы Правы!
  Открываются только те двери, те ставни и те ворота в которые усердно стучат, желательно стучать мячом и неуёмным желанием.
  Обмакнём «Ворсклу» в печаль поражения? Так быть посему!
  Всех Благ и Здоровья Вам и вашим Близким.
  рейтинг: -7
 • ben_gurion
  Пт, 12 марта 2021, 17:40
  Только «ДНЕПР-1», только Его Победы!
  Даёшь Команде нашей три очка в Полтаве!
  рейтинг: -4
 • ben_gurion
  Пт, 12 марта 2021, 17:46
  Вы знаете, посмотрел я сегодня игру У-21 и их поражение в Полтаве и сделал свои личные выводы.
  Считаю то, что приглашение Вагнера было ошибкой.
  Билл тоже не блистал, НО выйдя в игровое поле за основу этот Паренёк прибавит креатива в атаке и в попадание мячей в створ ворот Соперников.
  рейтинг: -9
 • Roman_DD
  Пт, 12 марта 2021, 17:52
  Какой нумерологически красивый тур!!!))) Все играют со своими соседями по турнирке 1-3, 2-4, 6-8, 7-9, 11-13, 12-14, кроме нас — 5 сверху против 5 снизу). Просто бросилось в глаза. В таком туре грех не выиграть — каким бы не была команда под номером 5 сверху!
  рейтинг: +11
 • ben_gurion
  Пт, 12 марта 2021, 18:02
  РОМАН_ДД, да Вы Умница и очень наблюдательный Парень.
  И я говорю то, что привезём с Полтавы три очка, но битва будет по взрослому.
  рейтинг: -7
 • Leoniddnipro
  Сб, 13 марта 2021, 13:40
  Тренере, у Храм сходили.Тепер черга за вами! Бо як кажуть:«На Бога надійся»…
  рейтинг: +1