Чт, 2 декабря 2021, 15:43
просмотров: 1198 коментариев: 0 

Юрій Бакалов: Бажали показати своє обличчя (+Відео)

Юрій Бакалов: Бажали показати своє обличчя (+Відео)

 

— Можу лише повторити те, що казав у передматчевих інтерв’ю: ми знали, куди їдемо, з ким гратимемо. Так, бажали продемонструвати певний свій рівень, своє обличчя, і, вважаю, у деякому ступеню нам це вдалося. Ми не ставили автобус, а намагалися грати у свій футбол. Але такий на сьогодні рівень команди. Прем’єр-ліга є Прем’єр-ліга, а «Днепро-1» — це «Дніпро-1». У будь-якому складі ця команда є однією з найкращих на сьогодні у чемпіонаті УПЛ.

 

— Так, ви не бажали програвати, і другий тайм вийшов з самого початку дуже активним…

 

— Повторюся, що ми хотіли грати у футбол. Приїхали не просто відбиватися, а продемонструвати своє обличчя. Вважаю, виглядали гідно на тлі такої команди.

 

— Як почувається Насонов?

 

— Попередньо, слава Богу, перелому немає. Детальне обстеження буде вже вдома. Зробимо МРТ, і буде зрозуміло точно. Травма непроста, але будемо сподіватися, що вона не дуже серйозна.

 

— Наскільки ви задоволені в цілому першим колом у чемпіонаті і виступом у Кубку?

 

— Оцінку давати ще зарано. Та й зазвичай я не даю оцінку ні собі, ні команді. Для цього є фахівці, керівники, які озвучать нам свої висновки. Зі свого боку можу сказати, що рік був дуже важкий та насичений. Ми дебютували у професійному футболі. Як ви знаєте, перед цим ми виграли аматорський чемпіонат, Кубок, і перерва була украй мала. Практично влилися з одного змагання до іншого – ніякої паузи не було. Зрозуміло, далася взнаки втома. Сильно вдарив по нам і коронавірус  — багато хлопців перехворіли, деякі у важкій формі. Тому закінчення сезону було дуже важким. І травми є наслідком хвороби, а не того, що команда не є готовою. Рік особисто в мене викликає деяке задоволення, але воно не є повним.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

0 комментариев