Вс, 18 апреля 2021, 22:54
просмотров: 1815 коментариев: 3 

Костишин: На початку матчу розбиралися з розстановкою Дніпра-1

Костишин: На початку матчу розбиралися з розстановкою Дніпра-1

— Мені сподобалося, як діяла команда, можливо, за виключенням перших 15 хвилин, коли ми розбиралася із розстановкою суперника. Вона була зрозуміла, але «Дніпро-1» грав широкими здвоєними флангами, тому нам по ходу матчу довелося міняти свою гру. І після 15-ї хвилини нам став даватися і пресинг, і ми почали заволодівати територією, пішли напівмоменти, стандарти і далі вже гра була під нашим контролем.

 

Взагалі, мені сподобалося, як суперник пресингував, і у другому таймі «Дніпро-1» може два рази і дійшов до наших воріт, і один небезпечний момент був, коли воротар нас виручив на 90-й хвилині. Але, в цілому, наш пресинг у грі вдавався, і  з під нього супернику не так просто і вийти.

 

Випустив Смирного, який давно не грав, бо хотів його підтримати, але у таких матчах важко входити у гру, тому і заміни в цілому були обережними. Повторюся, що мені сподобалося, як наша команда сьогодні пресингувала і це при незвичній схемі 3-4-3.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

3 комментария
 • AntiJude
  Пн, 19 апреля 2021, 07:15
  Горіли очі не в усіх гравців нашої команди, нажаль — грали на нічию, бо немає мотивації для просування в таблиці.
  рейтинг: -10
 • Twisted
  Пн, 19 апреля 2021, 12:44
  Грали на очки. Для початку треба було хоча б не програти Колосу, як свого часу Олександрії.
  рейтинг: +2
 • lifterua
  Вт, 20 апреля 2021, 11:52
  Разобрался бы для начала со своими быдланами из комманды:
  https://plus.obozrevatel.com/crime/futbolistyi-kievskogo-kolossa-ustroili-debosh-v-poezde-podrobnosti-ot-postradavshej.htm
  рейтинг: 0