Сб, 27 февраля 2021, 22:07
просмотров: 2559 коментариев: 5 

Маркевич: Поле Дніпро-Арени - найкраще в Україні

Маркевич: Поле Дніпро-Арени - найкраще в Україні

— Ми завжди налаштовуємося на перемогу, але сьогодні задоволені й таким результатом. Дуже сподобалося поле «Дніпро-Арени». Гадаю, воно зараз в найкращому стані в Україні. Щоправда, я не був на «Олімпійському» та «Арені Львів», але таке поле дозволяє демонструвати швидкісний якісний футбол, що ми й бачили. Футбол був дуже насичений подіями, гострими моментами. Гадаю, заради таких миттєвостей й існує футбол. Ми задоволені і якістю гри, і результатом. Є деякі моменти з психології наших молодих футболістів – будемо працювати з цим і впевнений, що потрібен ще час. Наша команда переживає омолодження, і це нормальний процес, коли спостерігаються гойдалки: хороший результат та перебої. Молоді потрібен час.

 

— Чи була вказівка дуже активно провести дебют матчу, щоб приголомшити суперника?

 

— Ні, ми загалом ставимо завдання грати інтенсивно. Не розподіляємо у часі, коли потрібно більшу швидкість вмикати чи меншу. Ми хотіли б бачити це протягом всієї гри. Вважаємо, що це і є сучасний футбол. Але, звичайно, треба дуже уважно ставитися до фізичної підготовки та до всіх аспектів, які дотичні до неї: харчування, відпочинок, навантаження. Ми це враховуємо і, користуючись тим, що маємо у розпорядженні, прагнемо до найкращого.

 

— Чи є в вас сподівання зіграти вдома у цьому сезоні?

 

— (посміхаючись) Звичайно, ми б хотіли зіграти вдома якомога швидше. Сьогодні, до речі, я дуже радий, що вболівальники прийшли на стадіон. Зовсім інша атмосфера. Єдиний мінус, що вболівали не за нас. Але я дуже радий і закликаю вболівальників всієї України приходити на стадіон.

 

— І все ж таки, що з приводу планів з реконструкції поля?

 

— Чекаємо, поки виросте трава. Були сильні морози, а фотосинтез відбувається лише, коли сонце і ґрунт вступають, так би мовити, в синтез. Тому чекаємо.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

5 комментариев
 • Twisted
  Вс, 28 февраля 2021, 01:00
  «фотосинтез відбувається лише, коли сонце і ґрунт вступають, так би мовити, в синтез.»
  Шо-шо?! =)
  рейтинг: +5
 • Proximys
  Вс, 28 февраля 2021, 01:27
  Капитан очевидность)
  рейтинг: 0
 • AlexDeadLine
  Вс, 28 февраля 2021, 16:38
  https://superagronom.com/slovnik-agronoma/fotosintez-id18434
  Вивчай, агрономи зараз на вагу золота!)
  рейтинг: 0
 • Жоня
  Вс, 28 февраля 2021, 15:35
  «Маркевич: СК Дніпро 1- найкраща команда в Україні». Пусть так будет.
  рейтинг: +4
 • AlexDeadLine
  Вс, 28 февраля 2021, 17:51
  А батя казав: банка з під пива!? ))
  рейтинг: +1