Пт, 26 ноября 2021, 22:48
просмотров: 1346 коментариев: 6 

Олександр Піхальонок: Не здивований, що Ворскла нагорі

Олександр Піхальонок: Не здивований, що Ворскла нагорі

— Зрозуміло, що осіння частина сезону ще триває, але чи можна підбити проміжні підсумки першого кола?

 

— Після першого кола команда перебуває у доброму гуморі, тим більше що останню гру завершили перемогою. Готуємося тепер до матчу з «Ворсклою». Так, ми завершили перше коло у єврокубковій зоні, але розуміємо, що це ще нічого не означає – попереду друге коло, і уся боротьба лише розпочинається.

 

— Переслідуючи мету потрапити до єврокубків, для вас є принциповим, яке місце посісти?

 

— Чим воно буде вищим, тим краще. Звичайно, прагнемо увійти до першої трійки, але для початку треба потрапити до єврокубків. Потім вже будемо дивитися, як вийде.

 

— Як готуєтесь до поєдинку з «Ворсклою», який буде центральним не лише у турі, а на великому відрізку у декілька місяців?

 

— Банально, але з «Ворсклою» буде важкий двобій. Чекаємо хорошого матчу, адже суперник – добра команда. Готуємось з повною відповідальністю – так, як до будь-яких інших ігор.

 

— Як вважаєш, у чому секрет того, що «Ворскла» цього сезону вистрелила?

 

— Це дуже хороша команда, яка грає у цікавий футбол. Має у складі достатньо досвідчених гравців. Тому, відверто кажучи, я не здивований, що вони перебувають нагорі турнірної таблиці.

 

— В останніх матчах ти стабільно відзначаєшся результативними діями. Є відчуття, що перебуваєш у гарній формі?

 

— Так, дійсно перебуваю зараз у непоганій формі, почуваюсь добре. Сподіваюсь продовжувати у тому ж дусі. Буду віддаватися на 100 відсотків у кожній грі, щоб допомагати команді.

 

— Нещодавно тебе вперше викликали до збірної, але ти не потрапив до заявки на матч. Ця ситуація стала розчаруванням, додатковою мотивацію чи чимось іншим?

 

— Зрозуміло, що виклик до збірної став великою радістю та честю. Відчув, яка чудова атмосфера у команді, і бажав зіграти за головну команду країни. Не вийшло, але це стало додатковою мотивацією, аби ще краще грати. Буду доводити своїми діями на полі, що готовий грати за збірну.

 

— Ігор Йовічевіч бачить тебе у майбутньому основним гравцем збірної. А ще він сказав, що від твоїх ударів по м’ячу навіть звук інший. Як тобі такий художній образ?

 

— (посміхаючись) Містер, звичайно, перебільшує. Він багато нас хвалить та підтримує, але може й «напихати». Він гарний мотиватор та готує нас до кожного матчу на всі 100.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

6 комментариев
 • фермер
  Сб, 27 ноября 2021, 06:39
  Давай, Саша! Для тебя и команды сейчас победа над Ворсклой это синоним еврокубков.Да и реванш за Полтавскую неудачу в первом туре надо бы взять.
  рейтинг: +8
 • 2 метра шахматиста
  Сб, 27 ноября 2021, 12:05
  Хера себе неудача в меньшинстве 2 гола забить 0_0
  рейтинг: +2
 • фермер
  Сб, 27 ноября 2021, 12:32
  Потеря очков всегда неудача.Тем более стартовый матч, который задает настроение на сезон.Потому то и были первые матчи такими валидольными.
  рейтинг: +1
 • 2 метра шахматиста
  Сб, 27 ноября 2021, 12:38
  Потеря очков всегда неудача — уверен, что по итогам матча команда Днепр не считает что это была потеря очков. Как можно потерять то, чего у тебя не было?

  Тем более стартовый матч, который задает настроение на сезон — чушь какая-то пионерская. Кому задает настроение? вам?
  рейтинг: +1
 • фермер
  Сб, 27 ноября 2021, 14:51
  Будь в Полтаве победа-не было бы такого валидола с Мариуполем и Харьковом.
  рейтинг: -2
 • 2 метра шахматиста
  Сб, 27 ноября 2021, 16:29
  В огороде бузина, а в Киеве дядько. При чем здесь Харьков и Мариуполь? На мои вопросы ответы есть?
  рейтинг: 0