Вс, 23 августа 2020, 23:59
просмотров: 933 коментариев: 1 

Цуріков: Поступово звикаю до нової позиції на полі

Цуріков: Поступово звикаю до нової позиції на полі

— Андрій, команди з різним настроєм залишають роздягальні: у петрівців – радість, а у дніпрян сумні обличчя. Що скажеш про підсумок гри?

 

— Дійсно, у нас не дуже хороший настрій. Не задоволені ми результатом, і десь навіть і грою. Між собою ми розмовляли і налаштовувалися на те, що дуже важливо було розпочати чемпіонат з перемоги. Тому, звичайно, осад такий залишився.

 

— Тим не менш, ти сьогодні відзначився голом. Зараз ти граєш в середній лінії: як тобі нова позиція і взагалі наскільки тобі імпонує нова схема гри команди?

 

— Ми вже провели за такою схемою кілька контрольних матчів, а я особисто поступово звикаю до нової позиції на полі. Звичайно, не все ще вдається, але зараз у нас як раз є пауза в офіційних матчах у три тижні, щоб ми за цей час добре попрацювали і покращили взаємодії на полі.

 

— Що сказав головний тренер команди у роздягальні після гри?

 

— Сказав, щоб ми не засмучувалися, не опускати голови, адже весь сезон ще попереду. Ми сьогодні не програли і зараз буде важливим працювати над командними діями.

 

1 комментарий
  • Матвеус
    Пн, 24 августа 2020, 02:46
    Ну да, Димон он такой у него всегда полно времени для будущего, и будущих побед, он никуда не спешит, только вот будущее всё никак не наступает почему то…
    рейтинг: +1