Вс, 5 июля 2020, 12:58
просмотров: 1264 коментариев: 2 

Цуріков: Треба вигравати наступні матчі

Цуріков: Треба вигравати наступні матчі

— Останні результати чемпіонату повернули інтригу в боротьбі за лідерство у другій шістці. Як оціниш ці результати, особливо напередодні гри проти «Олімпіку», адже вболівальник дніпрян вже зачекались від команди перемог?

 

— Звичайно, ми і самі не очікували, що можемо програти два матчі поспіль, тим більше, що по самій грі ми ні у чому не поступалися опонентам і навіть виглядали краще суперників. Але так склалася ситуація, і, на мій погляд, з неї треба буде достойно вийти – потрібно виграти усі матчі, що залишилися, і тоді у нас вже проблем не буде.

 

— Вболівальники команди у соціальних мережах часто пишуть, що гра дніпрян після карантину покращилася, але коли треба проявити волю і характер, то цього хлопцям не вдається. Погоджуєшся з цією думкою?

 

— Важко сказати. Мені здається, що головна причина цих двох поразок у не реалізації власних моментів. В основному у нас все у порядку, залишається тільки забивати голи.

 

— Твій партнер по захисту Володимир Адамюк не використав багато моментів у минулих іграх. Кажуть, що вже треба у церкву сходити?

 

— Ми трохи жартували з ним, мовляв, він притягує м’ячі до штанг. Сподіваємося, що у найближчому матчі він вже зможе реабілітуватися за усі ці нереалізовані моменти.

 

2 комментария
 • UTOPIE
  Вс, 5 июля 2020, 13:31
  Ну вот и покажите: КАК выиграть матч с Олимпиком для начала…
  рейтинг: +2
 • Shurik-48
  Вс, 5 июля 2020, 13:40
  Хорошие крайки сейчас в Днепре-1-Адамюк и Цуриков.Цуриков мне напоминает Федецкого, такой же мощный, неуступчивый, опасный у ворот соперника.То же самое можно сказать и о Адамюке, плюс он более техничен и реальная атакующая единица. Нужны уровня не хуже центральные и соответствующий вратарь, и об обороне можно не волноваться.
  рейтинг: +4