Вс, 28 июня 2020, 21:44
просмотров: 1440 коментариев: 4 

Хобленко: Щось пішло не так у першому таймі

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Хобленко: Щось пішло не так у першому таймі

— Олексій, давайте почнемо з приємного. Є така думка, що той, хто заробляє пенальті, його зазвичай не виконує. Ви таких забобонів не маєте?

 

— Ні, у мене цього немає. Заробив, пішов і забив… Трохи не дотисли суперника у другому таймі, а перший тайм ми повністю провалили. Нажаль, так обставини склалися, що програли. У першому таймі дуже погано ми зіграли, а у другому вже не вистачило ресурсів, щоб забити і заробити сьогодні хоча б нічию.

 

— Перед грою фахівці казали, що дніпряни будуть мати перевагу у свіжості, оскільки маріупольці тільки зіграли кубковий матч. Але саме у першому таймі це не спрацювало.

 

— Було дуже спекотно, хоча, звичайно, такі ж умови були і для «Маріуполя», так що це не є головним фактором. Можливо щось було у настрої, проте ми налаштовувалися і готувалися, але щось у першому таймі пішло не так – пропустили два необов’язкових голи, а після перерви вже важко було відігратися.

 

— Спекотно було і біля воріт «Маріуполя» у другому таймі, особливо після кутових. Чому після них так і не вдалося забити?

 

— Що було – те було. Значить «Маріуполь» сьогодні був сильнішим, принаймні у першому таймі, а після перерви, як я вже і казав, щось не залітало, можливо і ми не так відкривалися.  Будемо працювати на тренуваннях, команда зараз будується, адже багато нових футболістів, а ми ще разом не граємо і півроку.

 

4 комментария
 • fandnepr12
  Вс, 28 июня 2020, 21:53
  Та все у вас (у нас) давно йде не так. Ну а шо? Это жизнь
  рейтинг: +1
 • young
  Вс, 28 июня 2020, 22:04
  Алексей супер!!!
  Так держать!
  Если подключатся не 2-3 человека, а вся команда, то будут и еврокубки, и медали, и статую сделаем, и в трусы ее оденем…
  рейтинг: +9
 • Leoniddnipro
  Пн, 29 июня 2020, 07:17
  Мабуть хтось грав на контору…
  рейтинг: -6
 • ben_gurion
  Пн, 29 июня 2020, 17:08
  Алексей, к Вам претензий нет, Вы-Трудоголик.
  Только Вам нужно быть похитрее и поудачливее.
  рейтинг: -2