– Денисе, як ви оціните перші збори на чолі з Юрієм Максимовим? Що було в новинку, що вразило? Можливо, вправи на піску?

– Збори пройшли добре, з Юрієм Вільйовичем знайомий давно, його вимоги та підхід мені були знайомі, збори виявилися нелегкими, робота на піску і справді дала свої плоди, вважаю, весь етап зборів пройшов добре, всі повернулися в повному передчутті продовження другої частини сезону.

– Оцініть рівень суперників, з ким було грати складніше всього?

– Вважаю, що всі матчі на зборах пройшли на відмінно, перші суперники були рівня єврокубків, це були серйозні матчі, виокремлю “Штурм Грац” і “Ракув”. Думаю, ці клуби могли б дати хороший бій українським командам у чемпіонаті.

– Вже відомо, що “Дніпро-1” зіграє матч з “Минаєм” і потенційно всі наступні домашні матчі без вболівальників. Чи засмучені ви цим фактом?

– Я думаю, що український футбол загалом втрачає свою красу й азарт, коли матчі проходять при порожніх трибунах, футбол – це театр, без глядачів він стає повсякденним і нецікавим, дуже шкода, що наші вболівальники не зможуть прийти та підтримати нас, але ми всі розуміємо, в який час живемо.

– Ви один із небагатьох, хто відіграв усі 6 матчів на зборах, вже втягнулися у ритм?

– Я думаю, ми всі добре підготувалися, добре готові фізично та морально до дуже цікавої другої частини сезону.

– На зборах вас знову награвали на позиції лівого захисника, чи комфортно вам грати на цій позиції чи вже звикли?

– Я грав і ліворуч, і праворуч, і крайнім хавом, скажімо так, для мене це не становить проблеми, головне бути корисним команді і досягати разом з нею позитивного результату. Найбільш комфортна для мене позиція – це правий захисник, на цій позиції я їздив до національної збірної, і вважаю її для себе найбільш ефективною.


Tg-канал Дніпрянин