Чт, 2 декабря 2021, 16:02
просмотров: 2169 коментариев: 25 

Ігор Йовічевіч: Немає маленьких суперників та перемог (+Відео)

Ігор Йовічевіч: Немає маленьких суперників та перемог (+Відео)

 

— Команда привітала мене з вчорашнім днем народження, і я їм хочу за це подякувати. Немає маленьких перемог та маленьких суперників. Це зовсім інше змагання, ніж чемпіонат – тут не маєш права на помилку. І це найкоротший шлях до Європи, до здійснення мрії команди. Виконали задачу, яку ставили перед собою – вийти до чвертьфіналу та чекати жеребкування у п’ятницю. А щодо самої гри, то завжди хочеться у кожному матчі зіграти ще краще, домінувати ще більше. Можу сказати, що зіграли сьогодні з цікавим суперником. ЛНЗ сьогодні вразив. Думаю, він є рівня мінімум першої ліги, а не другої. Думаю, у команди хороша перспектива, хороший тренер. Вони мають малюнок, намагалися грати, а не ставити автобус, щоб ми мучилися. Вони хотіли виходити з-під нашого пресингу і проявили себе. Загалом, заслужена перемога. Ми могли забити ще, щоб було спокійніше. Хотіли дати відпочити гравцям, що мали багато хвилин у ногах. І після такої гри проти «Ворскли», коли емоції були спустошені, хотіли поміняти і використати енергію футболістів, які вийшли сьогодні. Для мене це команда. Для виконання великих цілей саме вона потрібна. 11 футболістів зіграють 2-3 матчі, виграють, але виконати цілі, які ставить клуб, без команди неможливо. Ще раз дякую команді за подарунок. Тепер треба відпочити та у гарному настрої поїхати до Одеси битися за максимум очок.

 

— Чи достатньо укомплектована команда для досягнення цілей, або потрібне точкове підсилення взимку?

 

— Звичайно, кожна команда прагне до вдосконалення своїх позицій, дій на полі. І результат говорить, що команда може тримати стабільність. На цю мить обраний нами курс йде непогано. Звичайно, що команда хоче прогресувати, і самі футболісти бажають бути ще кращими. Це вимагає і від мене бути ще дисциплінованішим, ще кращим, ще мотивованішим. Я від них також беру енергію, і наша синергія зараз на ходу, на хвилі позитиву. А коли закінчиться сезон, ми зробимо ретельний аналіз, подумаємо, що можна покращити, аби бути ще довше на такому шляху. Виконання цілей залежить від усіх нас. Не обов’язково має бути підсилення конкретного футболіста. У порівнянні з минулим роком грають ті ж самі футболісти, можливо, 8-9, але вони покращили свій рівень. Через тренування, через бажання, мотивацію можеш сам себе покращити. І це наше найкраще придбання. А щодо конкретних позицій подивимося. Якщо ринок покаже, що є щось цікаве – чому ні? Хто не хоче хорошого футболіста, аби бути ще кращим. Конкуренція збільшує рівень самого футболіста. На тренуваннях помітним є характер. І коли вони виходять на матч, є твердими на шляху до перемоги.

 

— Яка ситуація з Біллом? Чи залишать його у команді?

 

— Керівництво розглядає ситуацію з ним. Я можу сказати, що в нього є прогрес. Зазвичай, бразильські футболісти – і це показав Луческу у «Шахтарі» — потребують рік на адаптацію. І це не демагогія, це людський фактор. Він прогресує, і він хоче. Він адаптувався до команди, команда сприйняла його дуже добре, він хоче вчитися й прогресувати. Поки домовленість не остаточна, але бажання самого футболіста є дуже важливим. І я бачу, що він хоче, має талант. А коли поєднується талант і бажання, можемо казати про хороший продукт, який має перспективу. Сподіваємось, що зможемо продовжити і отримати кайф від його футболу.

 

— Чи не може трапитись те, що команда не відійде емоційно після перемоги над «Ворсклою» і не зможе підійти до гри з «Чорноморцем» з холодною головою?

 

— Гарне запитання. У футболі є стан емоцій. Якби ви подивилися на обличчя наших футболістів під час матчу проти «Ворскли», зрозуміли б, що так само ми б зіграли проти будь-якої іншої команди. Це стан емоцій, де ти просто довіряєш партнерам та пробиваєш ліміт. Не думаєш головою, а ідеш серцем. В такому випадку не помиляєшся. Звичайно, будемо працювати не лише тактично й технічно на цьому тижні, але й ментально. Прагнемо до того, щоб грати такі матчі кожні три дні. Потрібна емоційна стабільність, упертість, мотивація, щоб ти показав собі та команді, що можеш грати. Раз показавши такий рівень, вже не можеш спустити планку. В нас дуже велика мотивація, і психологічний момент є дуже важливий. Моя тренерська задача – переконати, що ми можемо повторити та виконати ціль здобуття максимуму очок та виходу до чвертьфіналу. Такою була наша задача до наступної перерви. Бачимо, наскільки є близькими «Ворскла» і «Зоря», хочемо продовжити хвилю позитиву, довіряти більше нашій праці, ніж самому таланту.

 

— Чи є в вас якийсь сум, що команда, перебуваючи у відмінній формі, змушена йти на перерву?

 

— Звичайно, хочеться скористатися позитивною хвилею. Але це не впало з небес. Ми багато ригали, орали землю на тренуваннях, були погані моменти. Але коли є мрія та шлях, створюєш команду, яка б’ється за одну ціль. І це є дуже важливим. Ще сезон не закінчився. Якби ви мене запитали про це після останнього туру, я б, можливо, вам відповів. Але ще є два тури. Проти нас гратимуть дві талановиті команди – дві різні школи, шахтарська та динамівська, з талановитими хлопцями. «Чорноморець» додав, маючи пару досвідчених футболістів і отримавши баланс. Немає легких матчів. Ми мусимо бути на найкращому своєму рівні, щоб бути в опції перемоги. І це ще не є гарантією виграшу. Так само проти «Маріуполя», який демонструє одну з найкращих ігор у чемпіонаті. Поки немає результату, але є сам малюнок гри й талановиті гравці. Тож, йдемо матч за матчем, вірячи у власні сили, поважаючи суперника, демонструючи респект, мотивовані та вірні нашому стилю.

25 комментариев
 • We want DD
  Чт, 2 декабря 2021, 16:23
  Неплохой матч выдали. ЛНЗ — хорошая команда. Уровня не 1 лиги даже, а «минтаев» и прочих колхозанов…

  КУ — всего 3 победы и можно войти в историю Днепра с первым серьезным трофеем за период независимости Украины.
  Плюс автоматом еврокубки.
  Когда еще будет такой шанс — есть Довбык и удачная конъюнктура (кризис у монстров, слабость прочих)…
  Нельзя упускать такой шанс. Дерзайте, ребята!
  рейтинг: +9
 • Матвеус
  Чт, 2 декабря 2021, 18:11
  Надеюсь, в КУ арендованным против Динамо и Шахтёра можно играть?) Или тоже нельзя? :/
  рейтинг: +4
 • We want DD
  Чт, 2 декабря 2021, 18:27
  Надо читать договора аренды)…
  Скорее всего — общий запрет. Но не беда: когда выпадет кротобаза — сыграют защитники, а Игнатенко — не первая скрипка; суркисятина — будет Игнатенко, а серьезная проблема — только левый защитник…

  PS
  В идеала — МХ хлопнет и тех и других, а в финале мы его отчебурашим в оптимальном составе 7:2...)
  рейтинг: +4
 • Leoniddnipro
  Чт, 2 декабря 2021, 16:58
  Головне -зберегти нинішній стартовий склад.Бажано викупити Дубінчака та Ігнатенка.Непогано б залишити Білла та Джурасека з Кожокару.
  рейтинг: +4
 • io
  Чт, 2 декабря 2021, 17:13
  Кожокару и так у нас контракте
  рейтинг: +5
 • DeBruyne
  Чт, 2 декабря 2021, 18:20
  Как то так сложилось, что я всегда много терпимо относился к молодым талантливым ребятам и не только в футболе, я умел ждать момента их становления в профессии. Но вот в вопросе о молодом перспективном игроке Батагове я как то «спёкся». За этим парнем я наблюдал ещё тогда когда, он играл почти постоянно в основе. Его Ротань и в сборную постоянно приглашает. Парень очень инертный, на моё мнение, заторможенное игровое мышление, отвратительный пасс, отсутствуют скоростные данные, о прорывах по флангу вообще он не мыслит. Такое впечатление, что «замёрзнет» парень на данной стадии навсегда. Дай БОГ мне ошибаться. А как вы смотрите на перспективы юного Батагова?
  рейтинг: -3
 • Матвеус
  Чт, 2 декабря 2021, 19:13
  Ему нужно почувствоват уверенность в себе и нужность клубу, талант определённо у него есть.
  рейтинг: 0
 • Viktor
  Чт, 2 декабря 2021, 19:23
  На счет паса и мышления не согласен. В этом плане задатки очень хорошие. Скорость — не сильная сторона, да. И координация. Но и физически он еще не сформировался окончательно. Развитие любого игрока зависит исключительно от его мотивации и от того, что в него вкладывают тренеры. Пока рано делать выводы. Но ближайшие год-два для него решающие — на какой уровень сможет замахнуться.
  рейтинг: 0
 • сергій лях
  Сб, 4 декабря 2021, 09:50
  Щодо ігрових якостей і перспектив Батагова цілком підтримую Вас, Viktor.
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Чт, 2 декабря 2021, 19:40
  Батагов цетральный защитник, во всяком случае там его видит ТШ.Миха использовал Батагова опорным, опорным и у Йови он играл.У Ротаня он основной цент защ.Так что прорывы по флангу это не его парафия.
  рейтинг: +1
 • Свідомий
  Чт, 2 декабря 2021, 20:46
  То, что я видел с трибуны.
  Да, я понимаю, что у нас уже есть класс, но в таких играх крайне необходимо не расслабляться и не допускать подобных ситуаций, схожих с моментом во второй части первого тайма, когда 14й номер ЛНЗ мог заносить головой в раму, но банально не справился с задачей. Показателен и прокол Юрчука, который мог выйти с ленточки и снять кулаком подачу, но почему-то завозился.
  Далее.
  Билл — абсолютно бесполезный персонаж, который никак не поймает ритм общекомандной игры.
  Когут еле-еле тянет уровень ЛНЗ, то есть середины таблицы Первой Лиги. Человеку надо предоставить возможность проявить себя при меньших вызовах, то есть, соответственно с его уровнем.
  У нас нет ближайшего резерва у резерва. То есть в подобных матчах хотелось бы видеть на скамейке ребят из команды У19, а не сидящих на банке игроков основы.
  Дубинчак и Кравченко — наши локальные короли флангов, без них игровая тактика даже при привычной схеме тяготеет к центру, ибо на замену им качественных латералей/вингеров у нас нет.
  Русин очень слаб. Предельно слаб. Все мы помним тот прекрасный эпизод на последних секундах матча с ФК Львов, когда он мог ставить точку, но поставил жирную кляксу в стиле пьяной какашки. Жизненно необходим форвард на подмену Довбику.

  Ну, а так — с победой! С победой малой кровью.
  Я очень хочу жеребьевку с гондонами, чтобы испытать те чувства, которые были у меня лет 5-6 назад.
  рейтинг: +2
 • zesar_1
  Чт, 2 декабря 2021, 22:42
  Русін — красава. Не знаю, чому всі так хочуть його поховати.
  В нього прекрасна швидкість та техніка. Не така фізика як у Довбика, але в кого ще така?
  Форвад 5 разів за матч виходить на ворота і б'є в рамку, можете сперечатися, але це — головне. Не влітає? Для цього потрібно відчуття впевненості, яке лише із матчами прийти може. Скільки він там провів? Пригадайте Довбика минулого сезону, чи хоча б його перший тайм із Ворсклою — купа моментів гаяв.
  рейтинг: -2
 • Свідомий
  Чт, 2 декабря 2021, 20:47
  Вот сегодняшнее фото из местной никопольськой газеты. Я не знаю, как из этой ситуации выйдет руководство, но, похоже, нашему дублю во Второй Лиге настали гайки.
  рейтинг: +1
 • Свідомий
  Чт, 2 декабря 2021, 20:47
  рейтинг: 0
 • Свідомий
  Чт, 2 декабря 2021, 20:48
  Блин, фото не прикрепляется почему-то с телефона. Но там все очень печально, никопольский горсовет отказал в финансировании ФК Никополь полностью. Команда будет свёрнута
  рейтинг: +1
 • фермер
  Чт, 2 декабря 2021, 23:22
  На сайте убрали функцию публикации фото.
  рейтинг: 0
 • AleksDnipro04
  Чт, 2 декабря 2021, 23:39
  Сегодня наткнулся на видео Юджина, где он выловил школьников и заставил их извиняться на камеру. Это ж надо так деградировать! Совсем кукуха поехала у данного персонажа…
  рейтинг: +5
 • Матвеус
  Пт, 3 декабря 2021, 01:21
  С такими мансами он скоро допрыгается. Тот, кто сворачивает на путь беспредела, как правило плохо заканчивает.
  рейтинг: +5
 • AleksDnipro04
  Пт, 3 декабря 2021, 10:14
  +++ Согласен
  рейтинг: +1
 • Свідомий
  Пт, 3 декабря 2021, 12:17
  можете поделиться ссылочкой?
  рейтинг: 0
 • AleksDnipro04
  Пт, 3 декабря 2021, 14:25
  Да, конечно. Приятного просмотра
  https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTE3MzgzMjQ3Njk0Mzgw?story_media_id=2719788758711281342&utm_medium=copy_link
  рейтинг: 0
 • Просто 90
  Пт, 3 декабря 2021, 13:36
  А где данное видео можно посмотреть??
  рейтинг: 0
 • AleksDnipro04
  Пт, 3 декабря 2021, 14:26
  Юджин на своей странице в видео выкладывает - https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTE3MzgzMjQ3Njk0Mzgw?story_media_id=2719788758711281342&utm_medium=copy_link
  рейтинг: 0
 • DeBruyne
  Пт, 3 декабря 2021, 21:32
  Я тоже, пока, не наблюдаю резвости и самоотдачи у Билла, но этот парень будет расти в профессионализме, я уверен. За Русина мне сказать что либо трудно, думаю при технике и скорости у Назия ему катастрофический не хватает спортивной злости и элементарного везения. А вот по Батагову я остаюсь при своём мнении. Но я согласен вернуться к обсуждению игры Батагова через год, в декабре 22 года.
  рейтинг: -1
 • сергій лях
  Сб, 4 декабря 2021, 10:11
  Дніпрянам важливо з максимальною концентрацією і самовіддачею провести два заключних матчі року. І одестити, і маріупольці мають в своїх складах низку перспективних, амбітних гравців. Аутсайдери завжди небезпечні. Тим паче, що дніпрянам важко даються матчі поза межами Дніпра-7 ігор,3 перемоги, 1 нічия,3 поразки, м'ячі: 7-9. Сподіваюся, що налаштування на ці матчі будуть такими ж відповідальними як і на матч з полтавчанами…
  рейтинг: +1