— Здалося, що команда досить легко переграла суперника у сьогоднішньому матчі. Так і було?

 

— «ЛНЗ» — непогана команда. У них навіть за рахунку 1:0 був хороший момент, коли вони цілком могли забити, і якщо б це сталося, то нам довелося б понервувати. Але добре, що ми зуміли забити другий гол, після чого вже усі питання було знято.

 

— Твій гол багатьом запам’ятався. Часто доводилося забивати такі голи після сольних проходів?

 

— Насправді ні. Добре, що вдався такий епізод, коли вирішив взяти на себе гру і в кінці пробити – хороший момент вийшов. Головне, що перемогли і йдемо далі.

 

— Сьогодні Ігор Йовічевіч дав можливість проявити себе тим футболістам, хто має не багато ігрового часу.

 

— Ми – одна команда і родина, у нас немає такого – основний склад, другий склад. Так, деякі футболісти мають менше ігрової практики, але сьогодні вони навантажилися і тепер ми у хорошому тонусі готуємося далі до двох наступних матчів.

 

— Стосовно наступних матчів вболівальники переживають, щоб у цих поєдинках у дніпрян не було недооцінки суперників з нижньої частини турнірної таблиці, адже після перемоги над «Ворсклою», можливо, гравці «Дніпра-1» вже натягнули на себе корону?

 

— Наступний матч буде із «Чорноморцем», де багато вихованців «Динамо», тому, вважаю, що ця гра буде дуже непростою. Ну, а щодо корони, то Містер нам точно не дасть її натягнути (посміхається).

 

 

scdnipro1.com.ua