Чт, 2 декабря 2021, 15:52
просмотров: 1464 коментариев: 0 

Сергій Логінов: У нас не було права на помилку

Сергій Логінов: У нас не було права на помилку

— З боку здалося, що команда одержала спокійну перемогу. Чи так було на полі?

 

— Можливо з трибуни і здавалося, що гра не була для нас складною, але Кубок є Кубок – тут все вирішується в одному матчі, і у нас не було права на помилку. Погоджуюсь, що гра була під нашим контролем, тому ми цілком заслужено пройшли далі.

 

— Багато вболівальників після гучної перемоги над «Ворсклою» побоюються, що в останніх матчах команда може недооцінити менш серйозних суперників.

 

— Ні в якому разі, тому що перемога над «Ворсклою» це тільки один з кроків до нашої мети. Тоді ми перемогли і вже той матч забули. У нас є певні завдання і ми крокуємо від матчу до матчу. Звісно, що на наступну гру ми налаштовуємося тільки на перемогу.

 

— Сьогодні на поле у своїй більшості вийшли ті, хто має не так багато ігрового часу в останніх матчах. Наскільки цей склад був зіграний?

 

— У нас команда із серйозними завданнями. Ми маємо цілі і у чемпіонаті, і у Кубку України. Не важливо хто саме виходить на поле, а ми самі повинні відноситися до своєї справи професійно, і постійно доводити свій рівень та кваліфікацію на полі.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

0 комментариев