– Сергію, як ви оціните перші збори на чолі з Юрієм Максимовим? Що було в новинку, що вразило?

– Так, це були перші збори з Юрієм Вільйовичем, всім було цікаво, що приготували нам тренери. Була робота й на піску, що було незвично для багатьох, але й була хороша робота на полі, загалом, були інтенсивні та продуктивні тренування.

– Оцініть рівень суперників, з ким було грати складніше всього? Яка команда на вашу думку змогла б дати гідний бій в УПЛ?

– Усі суперники були хорошого рівня, лідери своїх чемпіонатів, з усіма було цікаво. Найсильнішим, думаю, був “Ракув” – вони добре йшли в пресинг, і непогано оборонялися.

– На зборах ви відзначилися двічі (+асист) і разом з Едуардом Сарапієм стали найкращими бомбардирами команди, чи варто Олександру Філіппову починати хвилюватись за своє місце в основі?

– Дякую, завжди приємно забивати й допомагати команді перемагати в матчах, хоч вони були й товариські. Філіппову хвилюватися не варто – він не на моїй позиції. (сміється)

– Вже відомо, що “Дніпро-1” зіграє матч з “Минаєм” і потенційно всі наступні домашні матчі без вболівальників. Чи засмучені ви цим фактом?

– Так, я чув про це, звичайно хотілося б, щоб вболівальники завжди приходили на матчі, але ситуація зараз не найкраща, і безпека людей, звичайно, понад усе. Одне знаю точно, що вони підтримують нас, і ми це відчуваємо. Дуже дякуємо їм за це.

– У контексті проблем “Дніпра-1” з лівим флангом півзахисту, чи готові там зіграти, чи комфортніше почуваєтеся в захисті?

– Можу зіграти на 2-3 позиціях, це не проблема для мене. Тому хочу бути корисним команді на будь-якій позиції на якій граю.


Tg-канал Дніпрянин